Wynik częściowy: umowy w 7 z 12 części, 5 unieważniono12 części
Łączna wartość umów
461 256 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Różne produkty spożywcze Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Warzywa przetworzone - przetworzone owoce Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Jaja Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Warzywa Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Owoce Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6Pieczywo Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    73 023 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Produkty mięsne oraz wędliny i wyroby wędliniarskie Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    136 023 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Masło Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    83 160 zł
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Mleko i przetwory mleczarskie Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    82 232 zł
    2 oferty
  10. Umowa zawarta
    Część 10Ryby Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    21 603 zł
    2 oferty
  11. Umowa zawarta
    Część 11Kurczaki i wątróbka drobiowa Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    19 609 zł
    2 oferty
  12. Umowa zawarta
    Część 12Wieprzowina, wołowina, flaki wołowe Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    45 607 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 12 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Termin płatności faktury20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej „Borówek”

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej "borówek" im. Krystyny Bochenek (Bielawy, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej Borówek”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 461 256 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "borówek" im. Krystyny BochenekBielawy, Łódzkieopublikowano 8 października 2024
Łączna wartość umów
461 256 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 12 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 12 części: w 7 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jerzy Gocek (część 6); Zakład Przetwórstwa Mięsnego WITMAS sp. z o.o. (część 7); Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA (części 8, 9); TRANS-MER SP.J. A i S Kaczmarek (część 10) oraz 2 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 461 256,09 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "BORÓWEK" IM. KRYSTYNY BOCHENEK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000310433

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Borówek 56

1.5.2.)Miejscowość

Bielawy

1.5.3.)Kod pocztowy

99-423

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

46839-21-14

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dpsborowek@dpsborowek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dpsborowek.pl/bip

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ba21744-e03c-410e-a452-dc63729d6873

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej „Borówek”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ba21744-e03c-410e-a452-dc63729d6873

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00535848

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00094381/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00468756

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS.IV.3710.6.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

707343,13 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Różne produkty spożywcze
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

74618,71 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warzywa przetworzone - przetworzone owoce
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15331000-7 - Warzywa przetworzone

4.5.5.)Wartość części

22241,06 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Jaja
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

16391,97 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warzywa
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

43465,71 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Owoce
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

16486,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pieczywo
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

4.5.5.)Wartość części

109681,87 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Produkty mięsne oraz wędliny i wyroby wędliniarskie
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

163186,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Masło
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15530000-2 - Masło

4.5.5.)Wartość części

86163,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mleko i przetwory mleczarskie
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15511000-3 - Mleko

4.5.5.)Wartość części

119502,73 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ryby
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15221000-3 - Ryby mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15232000-3 - Ryby solone

15234000-7 - Ryby wędzone

4.5.5.)Wartość części

29887,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurczaki i wątróbka drobiowa
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15112130-6 - Kurczęta

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112300-9 - Wątróbki drobiowe

4.5.5.)Wartość części

22333,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wieprzowina, wołowina, flaki wołowe
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15111100-0 - Wołowina

15131600-1 - Produkty wołowe i cielęce

4.5.5.)Wartość części

51725,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W tej części oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77145,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

79253,94 PLN

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W tej części oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23812,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23812,95 PLN

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W tej części nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W tej części nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W tej części nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 14

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73022,74 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73022,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73022,74 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 15

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jerzy Gocek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8331004958

7.3.3)Ulica

Kopernika 30

7.3.4)Miejscowość

Głowno

7.3.5)Kod pocztowy

95-015

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 16

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73022,74 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 18

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

136023,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145455,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

136023,09 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 19

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Przetwórstwa Mięsnego WITMAS sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7322172667

7.3.3)Ulica

Dąbrowska 36

7.3.4)Miejscowość

Dąbrówka Wielka

7.3.5)Kod pocztowy

92-100

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 20

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

136023,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

79579,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

83160 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83160 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 23

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7220002329

7.3.3)Ulica

Ludowa 122

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 24

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83160 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 26

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

82232,06 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

106930,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

82232,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 27

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7220002329

7.3.3)Ulica

Ludowa 122

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 28

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

82232,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 30

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21602,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23051,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21602,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 31

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANS-MER SP.J. A i S Kaczmarek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7321762823

7.3.3)Ulica

Bukowa 51 A

7.3.4)Miejscowość

Glinnik

7.3.5)Kod pocztowy

95-002

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 32

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21602,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 33

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 34

OFERTY (dla części 11)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19608,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25683,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19608,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 35

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. PUBLIMA LICHOTA&LICHOTA sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6611002540

7.3.3)Ulica

Kilińskiego 49

7.3.4)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5)Kod pocztowy

27-400

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 36

UMOWA (dla części 11)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19608,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 37

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 38

OFERTY (dla części 12)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45606,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48720,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45606,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 39

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. PUBLIMA LICHOTA&LICHOTA sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6611002540

7.3.3)Ulica

Kilińskiego 49

7.3.4)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5)Kod pocztowy

27-400

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 40

UMOWA (dla części 12)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45606,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
262 405 zł
Próbka: 125 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 916 zł444 486 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 570 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 916 zł
Mediana
262 405 zł
Górny kwartyl
444 486 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej "borówek" im. Krystyny Bochenek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bielawy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 461 256 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jerzy Gocek (Głowno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.