Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej „Borówek”

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej "borówek" im. Krystyny Bochenek (Bielawy, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej Borówek”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "borówek" im. Krystyny BochenekBielawy, Łódzkieopublikowano 27 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "BORÓWEK" IM. KRYSTYNY BOCHENEK

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000310433

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Borówek 56

1.4.2.)Miejscowość

Bielawy

1.4.3.)Kod pocztowy

99-423

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.4.7.)Numer telefonu

46839-21-14

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dpsborowek@dpsborowek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dpsborowek.pl/bip

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ba21744-e03c-410e-a452-dc63729d6873

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00498476

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00468756

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej „Borówek”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ryby
Poszczególne artykuły wymienione w załączniku nr 2 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

15221000-3 - Ryby mrożone

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15232000-3 - Ryby solone

15234000-7 - Ryby wędzone

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-10-01 do 2025-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TRANS-MER SP.J. A i S Kaczmarek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7321762823

4.3.3.)Ulica

Bukowa 51 A

4.3.4.)Miejscowość

Glinnik

4.3.5.)Kod pocztowy

95-002

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

21602,70 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00535848/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

21425,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej "borówek" im. Krystyny Bochenek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bielawy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15221000-3 (Ryby mrożone). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.