Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 142 687 zł
Umowa zawarta
30 września 2024
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 5 142 687 zł – 9 884 817 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja budynku gminnego przy ul. ks. prał. J. Banasia 9 w Międzybrodziu Bialskim

Zamawiający Gmina Czernichów (Tresna, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja budynku gminnego przy ul. ks. prał. J. Banasia 9 w Międzybrodziu Bialskim”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowo-Handlowa „NOWIX” Mariusz Nowak. Wartość umowy: 5 142 687 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina CzernichówTresna, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 8 października 2024
Wartość umowy
5 142 687 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Usługowo-Handlowa „NOWIX” Mariusz Nowak (Alwernia), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 142 686,56 zł (umowę zawarto 30 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 5 142 686,56 zł do 9 884 816,91 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail