Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
135 941 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    SAFEPASS Sp. z o.o.· KĘDZIERZYN-KOŹLE
    Wartość umowy
    36 000 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 088 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    SAFEPASS Sp. z o.o.· KĘDZIERZYN-KOŹLE
    Wartość umowy
    47 000 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    24 853 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%TERMIN UDZIELANEJ RĘKOJMI ORAZ GWARANCJI JAKOŚCI w MIESIĄCACH40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa oświetlenia przejść dla pieszych...

Zamawiający MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 135 941 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIECzęstochowa, Śląskieopublikowano 4 października 2024
Łączna wartość umów
135 941 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: SAFEPASS Sp. z o.o. (części 1, 3); Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. (części 2, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 135 941,26 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150309847

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Legionów 52

1.5.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.5.3.)Kod pocztowy

42-202

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.7.)Numer telefonu

34 366 43 05, 34 366 43 37, 34 366 40 95

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@mzd.czest.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzd.czest.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/mzd/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa oświetlenia przejść dla pieszych...

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1a3253dd-26a6-4ecb-a8b4-a6644d83abd3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00531246

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00033528/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.35 Program poprawy bezpieczństwa przejść dla pieszych w zakresie doświetlenia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00472582

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MZD.ZP.26.1.56.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

96856,02 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Budowa oświetlenia przejścia dla pieszych ul. Obrońców Westerplatte przy ul. ks. Stanisława Grochowskiego w Częstochowie:
a) budowę linii kablowej NA2XY-j 4x35mm kwadratowych, o łącznej długości 97m;
b) budowę 3 aluminiowych słupów oświetlenia ulicznego o wysokości 5,5m;
c) montaż 3 opraw oświetlenia ulicznego ze źródłem światła LED o optyce asymetrycznej dla przejść dla pieszych.

UWAGA:
Oświetlenie przejścia dla pieszych należy zrealizować za pomocą specyficznych rozwiązań oświetleniowych, polegających na zastosowaniu opraw oświetleniowych o asymetrycznych rozsyłach strumienia świetlnego, umieszczonych w odpowiedniej konfiguracji (przed przejściem dla pieszych zgodnie z kierunkiem ruchu pojazdów).
Zastosowane oprawy oświetleniowe muszą być dobrane w sposób zapewniający spełnienie nie gorszych wymagań niż określone w obliczeniach fotometrycznych będących załącznikiem do poszczególnych dokumentacji technicznych Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia należy przedłożyć Zamawiającemu obliczenia fotometryczne oraz dokumenty potwierdzające spełnienie wymaganych warunków dla zastosowanych opraw.
Zastosowany słup aluminiowy wraz z wysięgnikiem musi spełniać warunki opisane w dokumentacji projektowej.
Zastosowane zegary astronomiczne muszą posiadać synchronizację czasu za pomocą GPS.
Szczegółowy opis oprawy oświetleniowej stanowi załącznik nr 9 do SWZ.

Zamawiający wymaga udzielenia minimum 48 miesięcznej, a maksymalnie
72 miesięcznej gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.)Wartość części

33540,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Budowa oświetlenia dwóch przejść dla pieszych przy ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego i ul. gen. Jana Skrzyneckiego w Częstochowie:
a) budowę linii kablowej NA2XY-j 4x16mm kwadratowych, o łącznej długości 20m oraz linii kablowej NA2XY-j 4x35mm kwadratowych, o łącznej długości 8m;
b) budowę 2 aluminiowych słupów oświetlenia ulicznego o wysokości 6m;
c) montaż 2 opraw oświetlenia ulicznego ze źródłem światła LED o optyce asymetrycznej dla przejść dla pieszych.

UWAGA:
Oświetlenie przejścia dla pieszych należy zrealizować za pomocą specyficznych rozwiązań oświetleniowych, polegających na zastosowaniu opraw oświetleniowych o asymetrycznych rozsyłach strumienia świetlnego, umieszczonych w odpowiedniej konfiguracji (przed przejściem dla pieszych zgodnie z kierunkiem ruchu pojazdów).
Zastosowane oprawy oświetleniowe muszą być dobrane w sposób zapewniający spełnienie nie gorszych wymagań niż określone w obliczeniach fotometrycznych będących załącznikiem do poszczególnych dokumentacji technicznych Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia należy przedłożyć Zamawiającemu obliczenia fotometryczne oraz dokumenty potwierdzające spełnienie wymaganych warunków dla zastosowanych opraw.
Zastosowany słup aluminiowy wraz z wysięgnikiem musi spełniać warunki opisane w dokumentacji projektowej.
Zastosowane zegary astronomiczne muszą posiadać synchronizację czasu za pomocą GPS.
Szczegółowy opis oprawy oświetleniowej stanowi załącznik nr 9 do SWZ.

Zamawiający wymaga udzielenia minimum 48 miesięcznej, a maksymalnie
72 miesięcznej gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.)Wartość części

16791,05 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3: Budowa oświetlenia przejścia dla pieszych przy ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego i ul. Tadeusza Więckowskiego w Częstochowie;
a) budowę linii kablowej YAKXS 4x25 mm kwadratowych, o łącznej długości 139m;
b) budowę 2 aluminiowych słupów oświetlenia ulicznego o wysokości 6m;
c) montaż 2 opraw oświetlenia ulicznego ze źródłem światła LED o optyce asymetrycznej dla przejść dla pieszych.

UWAGA:
Oświetlenie przejścia dla pieszych należy zrealizować za pomocą specyficznych rozwiązań oświetleniowych, polegających na zastosowaniu opraw oświetleniowych o asymetrycznych rozsyłach strumienia świetlnego, umieszczonych w odpowiedniej konfiguracji (przed przejściem dla pieszych zgodnie z kierunkiem ruchu pojazdów).
Zastosowane oprawy oświetleniowe muszą być dobrane w sposób zapewniający spełnienie nie gorszych wymagań niż określone w obliczeniach fotometrycznych będących załącznikiem do poszczególnych dokumentacji technicznych Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia należy przedłożyć Zamawiającemu obliczenia fotometryczne oraz dokumenty potwierdzające spełnienie wymaganych warunków dla zastosowanych opraw.
Zastosowany słup aluminiowy wraz z wysięgnikiem musi spełniać warunki opisane w dokumentacji projektowej.
Zastosowane zegary astronomiczne muszą posiadać synchronizację czasu za pomocą GPS.
Szczegółowy opis oprawy oświetleniowej stanowi załącznik nr 9 do SWZ.

Zamawiający wymaga udzielenia minimum 48 miesięcznej, a maksymalnie
72 miesięcznej gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.)Wartość części

31666,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4: Budowa oświetlenia przejścia dla pieszych przy ul. Aleja Pokoju
i ul. Tadeusza Rejtana w Częstochowie.
a) budowę linii kablowej YAKXS 4x35 mm kwadratowych, o łącznej długości 21m;
b) budowę 2 aluminiowych słupów oświetlenia ulicznego o wysokości 8m;
c) montaż 3 opraw oświetlenia ulicznego ze źródłem światła LED o optyce asymetrycznej dla przejść dla pieszych.

UWAGA:
Oświetlenie przejścia dla pieszych należy zrealizować za pomocą specyficznych rozwiązań oświetleniowych, polegających na zastosowaniu opraw oświetleniowych o asymetrycznych rozsyłach strumienia świetlnego, umieszczonych w odpowiedniej konfiguracji (przed przejściem dla pieszych zgodnie z kierunkiem ruchu pojazdów).
Zastosowane oprawy oświetleniowe muszą być dobrane w sposób zapewniający spełnienie nie gorszych wymagań niż określone w obliczeniach fotometrycznych będących załącznikiem do poszczególnych dokumentacji technicznych Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia należy przedłożyć Zamawiającemu obliczenia fotometryczne oraz dokumenty potwierdzające spełnienie wymaganych warunków dla zastosowanych opraw.
Zastosowany słup aluminiowy wraz z wysięgnikiem musi spełniać warunki opisane w dokumentacji projektowej.
Zastosowane zegary astronomiczne muszą posiadać synchronizację czasu za pomocą GPS.
Szczegółowy opis oprawy oświetleniowej stanowi załącznik nr 9 do SWZ.

Zamawiający wymaga udzielenia minimum 48 miesięcznej, a maksymalnie
72 miesięcznej gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.)Wartość części

14857,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56107,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SAFEPASS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7492099078

7.3.3)Ulica

ul. Piramowicza 14/2

7.3.4)Miejscowość

KĘDZIERZYN-KOŹLE

7.3.5)Kod pocztowy

47-200

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28088,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33825,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28088,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8220010022

7.3.3)Ulica

ul. Kolejowa 28

7.3.4)Miejscowość

MIŃSK MAZOWIECKI

7.3.5)Kod pocztowy

05-300

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28088,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66420,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SAFEPASS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7492099078

7.3.3)Ulica

ul. Piramowicza 14/2

7.3.4)Miejscowość

KĘDZIERZYN-KOŹLE

7.3.5)Kod pocztowy

47-200

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24853,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24853,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8220010022

7.3.3)Ulica

ul. Kolejowa 28

7.3.4)Miejscowość

MIŃSK MAZOWIECKI

7.3.5)Kod pocztowy

05-300

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24853,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 135 941 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SAFEPASS Sp. z o.o. (KĘDZIERZYN-KOŹLE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.