Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa oświetlenia przejść dla pieszych...

Zamawiający MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE (Częstochowa, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIECzęstochowa, Śląskieopublikowano 28 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150309847

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Legionów 52

1.4.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.4.3.)Kod pocztowy

42-202

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.4.7.)Numer telefonu

34 366 43 05, 34 366 43 37, 34 366 40 95

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@mzd.czest.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzd.czest.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1a3253dd-26a6-4ecb-a8b4-a6644d83abd3

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00500141

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00472582

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa oświetlenia przejść dla pieszych...

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SAFEPASS Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7492099078

4.3.3.)Ulica

ul. Piramowicza 14/2

4.3.4.)Miejscowość

KĘDZIERZYN-KOŹLE

4.3.5.)Kod pocztowy

47-200

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

36000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00531246/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wydłużenie terminu wykonania przedmiotu umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

z 30/11/2024 r. na 31/12/2024 r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wydłużenie terminu wykonania przedmiotu umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

z 31/12/2024 r. na 31/01/2025 r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

36000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.