Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: ADMAN REKLAMANADRUK MARCIN SKONIECZNY

Wartość umowy
36 839 zł
Umowa zawarta
25 września 2024
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 36 839 zł – 77 330 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania i dostarczenia zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie oraz dostawa oznakowanych gadżetów promocyjnych na potrzeby Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu

Zamawiający Województwo Opolskie (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie oraz dostawa oznakowanych gadżetów promocyjnych na potrzeby Departamentu…”, wybierając ofertę wykonawcy ADMAN REKLAMA NADRUK ANDRZEJ MADOŃ 2. AMADON GROUP ANDRZEJ MADOŃ. Wartość umowy: 36 839 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Województwo OpolskieOpole, Opolskieopublikowano 1 października 2024
Wartość umowy
36 839 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: ADMAN REKLAMA NADRUK ANDRZEJ MADOŃ 2. AMADON GROUP ANDRZEJ MADOŃ (Cigacice), wspólnie z: ADMAN REKLAMANADRUK MARCIN SKONIECZNY.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 36 838,50 zł (umowę zawarto 25 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 36 838,50 zł do 77 330,10 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Opolskie

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412421

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piastowska 14

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-082

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 77 5416 480

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@opolskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.opolskie.pl/typy-tresci/zamowienia-publiczne/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f2d5508-5844-47cd-a8fd-8f035a91156b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie oraz dostawa oznakowanych gadżetów promocyjnych na potrzeby Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f2d5508-5844-47cd-a8fd-8f035a91156b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00523506

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00043737/40/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.36 WYKONANIE ORAZ DOSTAWA OZNAKOWANYCH GADŻETÓW PROMOCYJNYCH NA POTRZEBY DEPARTAMENTU WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ I PROMOCJI REGIONU

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00445270

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOA-ZP.272.25.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

37087,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych (gadżetów):

- Kieszonkowy notes z długopisem- 1000 zestawów;
- Ołówek ze zwierzątkiem- 2000 szt.;
- Smycz z karabińczykiem- 4000 szt.;
- Plecak/worek- 1000 szt.;
- Długopis do ekranów dotykowych- 2000 szt.;
- Wstążka z satyny- 1500 metrów;
- Zestaw kredek z temperówką- 1000 zestawów;
- Samozaciskowa opaska odblaskowa- 1000 zestawów;
- Saszetka biodrowa „nerka” - 500 szt.

Dostarczone oznakowane gadżety promocyjne muszą być zgodne z zaakceptowanymi projektami graficznymi, a także muszą być nowe, pełnowartościowe, w pierwszym gatunku, wolne od wad, zarysowań, przebarwień, pęknięć, ewentualnie innych uszkodzeń widocznych gołym okiem, a także muszą spełniać warunki dla produktów bezpiecznych wg art. 4 ustawy z dnia 12 grudnia 2003 o ogólnym bezpieczeństwie produktów (t. j. Dz. U. 2021 r. poz. 222).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.

W Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) zawarte są elementy dotyczące przedmiotu i zasad realizacji zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

13

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

13

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36838,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

77330,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36838,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
1. ADMAN REKLAMA NADRUK ANDRZEJ MADOŃ 2. AMADON GROUP ANDRZEJ MADOŃ

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ADMAN REKLAMANADRUK MARCIN SKONIECZNY

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291562568

7.3.3)Ulica

Kwiatowa

7.3.4)Miejscowość

Cigacice

7.3.5)Kod pocztowy

66-131

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36838,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Dot. pkt 8.3.) Okres realizacji zamówienia:

Termin wykonania i dostarczenia przedmiotu zamówienia: 14 dni roboczych, zgodnie z ofertą Wykonawcy. Podana w ofercie ilość dni liczona będzie od dnia ostatecznego zaakceptowania wszystkich projektów graficznych gadżetów promocyjnych przez Zamawiającego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 605 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 581 zł289 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
218 086 zł
Źródło próbki
CPV 39294100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 581 zł
Mediana
156 605 zł
Górny kwartyl
289 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Opolskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 36 839 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ADMAN REKLAMA NADRUK ANDRZEJ MADOŃ 2. AMADON GROUP ANDRZEJ MADOŃ (Cigacice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 13 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.