Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
MELKAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Melkad sp. z o.o.)· Łańcemikrofirma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: SMARTKOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wartość umowy
5 707 003 zł
Umowa zawarta
9 września 2024
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 5 707 003 zł – 5 863 284 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi wewnętrznej bocznej ul. Kolberga w Pszowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz kanalizacją sanitarną i oczyszczalnią ścieków

Zamawiający Miasto Pszów (Pszów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi wewnętrznej bocznej ul. Kolberga w Pszowie wraz z infrastrukturą…”, wybierając ofertę wykonawcy MELKAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Melkad sp. z o.o.). Wartość umowy: 5 707 003 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto PszówPszów, Śląskie (powiat Wodzisławski →)opublikowano 25 września 2024
Wartość umowy
5 707 003 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: MELKAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Melkad sp. z o.o.) (Łańce), wspólnie z: SMARTKOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 707 003,20 zł (umowę zawarto 9 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 5 707 003,20 zł do 5 863 283,62 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail