Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
276 040 zł
Umowa zawarta
6 września 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Opust stały na olej napędowy ON30%Opust stały na benzynę bezołowiową E9510%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliw płynnych: benzyny bezołowiowej 95-oktanowej E95 i oleju napędowego ON dla zabezpieczenia potrzeb transportowych i sprzętowych ODS poprzez tankowanie na stacji/-ach paliw.

Zamawiający Powiat Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa paliw płynnych: benzyny bezołowiowej 95-oktanowej E95 i oleju napędowego ON dla…”, wybierając ofertę wykonawcy PETROJET SP. Z O.O. Wartość umowy: 276 040 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat WrocławskiWrocław, Dolnośląskieopublikowano 25 września 2024
Wartość umowy
276 040 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2024

    Termin ofert: 9 sierpnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 września 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PETROJET SP. Z O.O. (KIESZEK 52, 26-670 PIONKI), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 276 040,00 zł (umowę zawarto 6 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail