Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
206 640 zł
Umowa zawarta
16 września 2024
Okres realizacji
do 30 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 206 640 zł – 307 500 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup świetlicy dla sołectwa Niedrzaków – świetlica sołecka na plus

Zamawiający Gmina Strzelce (Strzelce, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup świetlicy dla sołectwa Niedrzaków – świetlica sołecka na plus”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „EK-BUD” Krzysztof Hajost. Wartość umowy: 206 640 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina StrzelceStrzelce, Łódzkie (powiat Opoczyński →)opublikowano 23 września 2024
Wartość umowy
206 640 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,8 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „EK-BUD” Krzysztof Hajost (Łabiszyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 206 640,00 zł (umowę zawarto 16 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 206 640,00 zł do 307 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail