Wymiana źródeł ciepła w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo Kościan.
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan (Kurza Góra, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wymiana źródeł ciepła w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo Kościan”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=200, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
27 marca 2024
Termin ofert: 12 kwietnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
12 czerwca 2024
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 września 2024
- Wykonanie umowy
19 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 410008122 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Gostyńska 89 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kurza Góra |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-000 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL417 - Leszczyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | tel. 65 512 02 33 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | koscian@poznan.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://koscian.poznan.lasy.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-3ef87d10-ec13-11ee-b4e0-4ac387c144e3 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00510660 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-09-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00262995 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wymiana źródeł ciepła w budynkach administrowanych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 4) Część 4 – Przebudowa kotłowni wraz z wymianą źródeł ciepła w budynku mieszkalnym w miejscowości Turew, ul. Podgórna 26. Zadanie przewiduje w szczególności montaż na paliwo stałe zgazujący drewno na polana o długość min 50 cm wraz z automatyką pogodowy regulator kotła z możliwością regulacji jednego obiegu z mieszaczem i drugiego przeznaczonego do podgrzewu c.w.u. w zasobniku. Kocioł musi spełniać standardy 5 klasy emisji spalin.Roboty zostaną wykonane zgodnie z warunkami prowadzonego postępowania, w tym Projektem umowy dla części 1 załącznik nr 7d, oraz Dokumentacją projektową wraz z Przedmiarem robót (który ma charakter pomocniczy) dla części 1 załącznik nr 8d, a także ofertą wykonawcy, obowiązującymi przepisami, polskimi normami budowlanymi, sztuką budowlaną, Ustawą Prawo Budowlane i zasadami wiedzy technicznej oraz należytą starannością w ich wykonywaniu, bezpieczeństwem, dobrą jakością i właściwą organizacją. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45331110-0 - Instalowanie kotłów 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-06-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 60 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ASH Remigiusz Skowroński |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 146593455 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ostrołęka |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 07-417 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 51381,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00363708/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-08-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 51381,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →