Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
33 731 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 2 września 2024 do 30 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury za wykonana usługę20%Przewidywany czas podstawienia autobusu zastępczego w miejsce wystąpienia awarii20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach wraz z zapewnieniem opieki nad dowożonymi dziećmi na podstawie zakupionych biletów miesięcznych

Zamawiający Gmina Kobylin-borzymy (Kobylin-Borzymy, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach wraz z zapewnieniem opieki…”, wybierając ofertę wykonawcy PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA S.A. Wartość umowy: 33 731 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Kobylin-borzymyKobylin-Borzymy, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 11 września 2024
Wartość umowy
33 731 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA S.A. (Białystok).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 33 730,83 zł (umowę zawarto 29 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KOBYLIN-BORZYMY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670195

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 11

1.5.2.)Miejscowość

Kobylin-Borzymy

1.5.3.)Kod pocztowy

18-204

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 862743003

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wojciech.piszczatowski@kobylinborzymy.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kobylinborzymy.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kobylinborzymy.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach wraz z zapewnieniem opieki nad dowożonymi dziećmi na podstawie zakupionych biletów miesięcznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-171dfdec-1b61-44dc-965e-d417a813b206

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00493777

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00457693

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.9.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach wraz z zapewnieniem opieki nad dowożonymi dziećmi na podstawie zakupionych biletów miesięcznych
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dowozu, odwozu i zapewnienia opieki dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach
2. Okres świadczenia usługi obejmuje dni nauki szkolnej w okresie: od dnia 02.09.2024 r. do 27.06.2025 r.
3. Pod pojęciem dowóz rozumie się dowożenie uczniów do szkoły oraz odwożenie uczniów ze szkoły, z zastrzeżeniem możliwości zmiany godzin kursów wynikających z realnego zapotrzebowania.
4. Zamawiający najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem wykonywania zadań dostarczy Wykonawcy imienną listę uczniów wraz z wykazem tras, na które wykonawca dostarczy bilety miesięczne.
5. Pod pojęciem opieka rozumie się: stałe zapewnienie warunków bezpieczeństwa w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu autobusem.
6. Dowóz uczniów do szkoły odbywać się będzie we wszystkie dni nauki wynikające z kalendarza roku szkolnego, z zastrzeżeniem sytuacji nieprzewidzianych powodujących zamknięcie placówki szkolnej.
7. Świadczenie usług obejmuje transport 189 uczniów (załącznik nr 5).
8. Transport dzieci powinien być zorganizowany z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa oraz zasad bezpieczeństwa w szczególności ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. 2024 r. poz. 728 ze zm.)
9. Opiekunem dowożonych dzieci musi być osoba pełnoletnia. Opiekun w trakcie wykonywania swoich zadań musi być ubrany w kamizelkę odblaskową. Kierowca nie może jednocześnie pełnić funkcji opiekuna w autobusie.
10. Pojazd, którym będzie wykonywany przewóz musi posiadać aktualne badania techniczne i ubezpieczenie OC, oraz wystarczającą ilość miejsc siedzących na poszczególnych trasach. W okresie zimowym pojazd dowożący dzieci musi być ogrzewany, na stopniach wejściowych do autobusów nie może zalegać śnieg ani lód. W tym czasie Wykonawca musi zwrócić szczególną uwagę, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas wsiadania i wysiadania dzieci.
11. Rozpoczęcie dowozu nie może rozpocząć się wcześniej niż przed godz. 7:20, zakończenie dowozu czyli przyjazd autobusu na plac szkolny nie później niż godz. 8:20
12. Zamawiający każdorazowo poinformuje Wykonawcę o wystąpieniu okoliczności uzasadniających wprowadzenie ewentualnych zmian w rozkładzie jazdy (np. zmiana godzin zajęć lekcyjnych, zmiana liczby przewożonych dzieci, inne zdarzenia mogące mieć wpływ na realizację rozkładu jazdy w danym dniu/ okresie). Wykonawca może zaproponować Zamawiającemu zmiany w rozkładzie jazdy jeżeli będzie to korzystne dla przewożonych uczniów i wprowadzić je, po zaakceptowaniu przez Zamawiającego.
13. Zamawiający zastrzega możliwość odwołania poszczególnych kursów lub całkowitego odwołania dowozów w konkretne dni, wynikające ze szczególnych lub nieprzewidzianych okoliczności.
14. Wykonawca otrzyma od Zamawiającego listy uczniów korzystających z dowozu wraz ze wskazanymi miejscami wsiadania i wysiadania. Liczba dzieci objętych dowozem może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.
15. Wykonawca przed rozpoczęciem dowozu uzgodni z Dyrektorem Szkoły podstawowej w Kobylinie-Borzymach harmonogram dowozu i odwozu dzieci do i ze szkoły z uwzględnieniem czasów rozpoczęcia transportu. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany czasów dowozu i odwozu.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33730,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33730,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33730,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5420200091

7.3.3)Ulica

ul. Bohaterów Monte Cassino 8

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-873

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33730,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-02 do 2025-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kobylin-borzymy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobylin-Borzymy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 33 731 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA S.A. (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.