Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
217 992 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
od 2 września 2026 do 24 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 217 992 zł – 293 880 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury/rachunku20%Odległość od miejsca wytwarzania posiłków do Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach, ul20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach

Zamawiający Gmina Kobylin-borzymy (Kobylin-Borzymy, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach”, wybierając ofertę wykonawcy B&K BOGUSŁAW KULESZA. Wartość umowy: 217 992 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Kobylin-borzymyKobylin-Borzymy, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
217 992 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy B&K BOGUSŁAW KULESZA (Sokoły).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 217 992,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 217 992,00 zł do 293 880,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2026 r. do 24 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KOBYLIN-BORZYMY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670195

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 11

1.5.2.)Miejscowość

Kobylin-Borzymy

1.5.3.)Kod pocztowy

18-204

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 862743003

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wojciech.piszczatowski@kobylinborzymy.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kobylinborzymy.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kobylinborzymy.ezamawiajacy.pl/pn/kobylinborzymy/demand/304617/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-706e4bc3-8fb2-4524-b68f-8d682d371f52

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00399465

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332456/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIR.271.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

201298,5 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach
Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach.
3.1 Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie ciepłych posiłków wraz z dostawą do Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach, w trakcie roku szkolnego 2026/2027, tj. w okresie od 02.09.2026 r. do 24.06.2027 r., (przez około 186 dni) od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej. Dostawy posiłków odbywać się będą pomiędzy godz. 9:50 a 10:20. Zamawiający szacuje ogólną liczbę posiłków w okresie trwania zamówienia na około 26 970 sztuk w tym:
a) około 45 ciepłych posiłków dziennie w formie tylko zupy (w sumie około 8 370 posiłków),
b) około 100 ciepłych posiłków dziennie w formie drugiego dania (w sumie około 18 600 posiłków).
3.2. Podaną w pkt 3.1. ogólną liczbę posiłków należy traktować jako szacunkową. Dokładna liczba posiłków i dni dostaw będą ustalane na bieżąco z Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach, lub z osobą przez niego upoważnioną. W dniu dostawy posiłków Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach, lub osoba przez niego upoważniona, na bieżąco będzie zamawiała ilość posiłków na następny dzień.
3.3 Zamówienie obejmuje :
Przygotowywanie i dowóz gorącego posiłku dla dzieci, własnym środkiem transportu i we własnych specjalistycznych termosach. Wykonawca gwarantuje utrzymanie właściwej temperatury posiłku w sposób zgodny z wymaganiami higieniczno-sanitarnymi. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z dostawą przedmiotu zamówienia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz gwarantuje odbiór pozostałości.

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

3

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

217992 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

293880 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

217992 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

B&K BOGUSŁAW KULESZA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5422460643

7.3.4)Miejscowość

Sokoły

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

217992 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-02 do 2027-06-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kobylin-borzymy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobylin-Borzymy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 217 992 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: B&K BOGUSŁAW KULESZA (Sokoły). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.