Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
193 180 zł
Umowa zawarta
10 września 2024
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji od otrzymania wezwania telefonicznego do przystąpienia do realizacji usługi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2024/2025

Zamawiający Eco Probe Sp. z o.o. (Pszczółki, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANSBRAT. Cena wybranej oferty: 193 180 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Eco Probe Sp. z o.o.Pszczółki, Pomorskie (powiat Gdański →)opublikowano 11 września 2024
Cena wybranej oferty
193 180 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 sierpnia 2024

    Termin ofert: 5 września 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 września 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANSBRAT (Miłobądz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 193 180,20 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Eco Probe Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387597564

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pomorska 1

1.5.2.)Miejscowość

Pszczółki

1.5.3.)Kod pocztowy

83-032

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.7.)Numer telefonu

690-009-360

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ecoprobe@ecoprobe.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ecoprobe.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ecoprobe

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2024/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e5b63545-8789-4438-8bbb-1d1932d2338d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00493532

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00470036

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.01.2024.TP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

206040,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Pszczółki w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego w ciągu dróg gminnych. Łączna długość wszystkich odcinków dróg wynosi 57,660km.

2). Usługi utrzymania zimowego dróg polegać będą na:
- odśnieżaniu dróg gminnych
- posypywaniu dróg gminnych lub jednoczesnym odśnieżaniu i posypywaniu mieszanką piaskowo-solną 30%
- jednorazowego pozimowego oczyszczenia dróg gminnych po sezonie zimowym z pozostałości piasku (17.821m dróg)

3)W przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drogach, Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego (pług wirnikowy, równiarka, ładowarka lub spycharka) za pomocą którego przywróci przejezdność drogi.
Wykaz dróg oraz mapy poszczególnych miejscowości w gminie Pszczółki z naniesionymi drogami, ich długościami oraz oznaczoną kategorią kolejności utrzymania stanowią załącznik nr 8 do SWZ.

6). Wykaz dróg oraz mapy poszczególnych miejscowości w gminie Pszczółki z naniesionymi drogami oraz ich długościami do wykonania usługi pozimowego oczyszczania dróg z piasku użytego do posypywania stanowią załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

193180,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

193180,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

193180,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANSBRAT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

593-261-73-68

7.3.3)Ulica

Zajączkowo 34A,

7.3.4)Miejscowość

Miłobądz

7.3.5)Kod pocztowy

83-111

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

208634,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90000000-7Usługi odbioru ścieków, usuwania od…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 062 796 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
490 667 zł3 114 832 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 624 165 zł
Źródło próbki
CPV 90000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
490 667 zł
Mediana
1 062 796 zł
Górny kwartyl
3 114 832 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Eco Probe Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pszczółki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 193 180 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90000000-7 (Usługi odbioru ścieków. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRANSBRAT (Miłobądz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.