Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
241 920 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 1 września 2024 do 30 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 241 920 zł – 243 627 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach i Szkoły Podstawowej w Jabłoni Kościelnej

Zamawiający Gmina Nowe Piekuty (Nowe Piekuty, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach…”, wybierając ofertę wykonawcy Hurt i Detal Pietrzak Waldemar. Wartość umowy: 241 920 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Nowe PiekutyNowe Piekuty, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 5 września 2024
Wartość umowy
241 920 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hurt i Detal Pietrzak Waldemar (Szepietowo), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 241 920,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 241 920,00 zł do 243 627,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nowe Piekuty

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Główna 8

1.5.2.)Miejscowość

Nowe Piekuty

1.5.3.)Kod pocztowy

18-212

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 476 95 20

1.5.8.)Numer faksu

86 476 95 22

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugpiekuty@pro.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip-ugpiekuty.wrotapodlasia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c70de947-2c71-4971-8fb4-429347c29401

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach i Szkoły Podstawowej w Jabłoni Kościelnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c70de947-2c71-4971-8fb4-429347c29401

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00486407

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00068615/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowych Piekutach i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jabłoni Kościelnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00426243

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IK.271.15.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

175925,93 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie trzema autobusami Wykonawcy usługi w zakresie przewozu uczniów
do niżej wymienionych szkól w formie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2023/2024;
a) Szkoła Podstawowa w Nowych Piekutach:
- dzienna trasa przebiegu pierwszego autobusu wyniesie 118 km. Dowóz w godzinach porannych: 6.40 - 8.10 (2 kursy), po południu odwóz w godzinach: 13.00 - 15.50 (2 kursy) - 100 uczniów.
b) Szkoła Podstawowa w Nowych Piekutach:
- dzienna trasa przebiegu drugiego autobusu wyniesie 100 km. Dowóz w godzinach porannych: 6.40 - 8.10 (2 kursy), po południu odwóz w godzinach: 13.00 - 15.50 (2 kursy) - 97 uczniów.
c) Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej:
- dzienna trasa przebiegu trzeciego autobusu wyniesie 112 km. Dowóz w godzinach porannych: 6.50 - 8.10 (3 kursy), po południu odwóz w godzinach 13.00 - 15.45 (5 kursów ) – 84 uczniów.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

241920,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

243627,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

241920,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt i Detal Pietrzak Waldemar

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7220003820

7.3.3)Ulica

Wojny Szuby Włościańskie 22

7.3.4)Miejscowość

Szepietowo

7.3.5)Kod pocztowy

18-210

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

241920,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-01 do 2025-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nowe Piekuty prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Piekuty.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 241 920 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurt i Detal Pietrzak Waldemar (Szepietowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.