Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
97 558 zł
Umowa zawarta
23 lipca 2024
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 97 558 zł – 113 977 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostaw40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka

Zamawiający Gmina Miejska Górka (Miejska Górka, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka”, wybierając ofertę wykonawcy Balda Sp. z o. o. Wartość umowy: 97 558 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska GórkaMiejska Górka, Wielkopolskie (powiat Rawicki →)opublikowano 6 sierpnia 2024
Wartość umowy
97 558 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Balda Sp. z o. o. (Zbąszyń), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 97 557,70 zł (umowę zawarto 23 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 97 557,70 zł do 113 976,72 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA GÓRKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050770

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 33

1.5.2.)Miejscowość

Miejska Górka

1.5.3.)Kod pocztowy

63-910

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 65 322 64 67

1.5.8.)Numer faksu

+48 65 5474221

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@miejska-gorka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miejska-gorka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miejska-gorka.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a0393f08-28c1-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00446790

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00086473/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00363971

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.4.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa płyt betonowych do przebudowy dróg śladowych w gminie Miejska Górka.
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 648 szt. płyt drogowych typu PDTP wykonanych z betonu klasy min. C25/30 potrzebnych do wybudowania dróg śladowych. Wymiary pojedynczej płyty: długość – 120 cm, szerokość – 80 cm, grubość – 16 cm. Krótsze boki płyty muszą być wyposażone w specjalne zamki umożliwiające przegubowe łączenie płyt, a także utrzymujące płyty w stałej pozycji po ułożeniu (brak tzw. „klawiszowania” płyt) oraz muszą mieć kształt umożliwiający wykonanie łukowych odcinków drogi. Szczegółowy opis techniczny płyty drogowej typu PDTP zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
Płyty powinny posiadać odpowiednią aprobatę techniczną IBDiM potwierdzającą właściwości użytkowe płyt oraz wymagania dla prefabrykatów z betonu.
Dostawa płyt będzie się odbywać sukcesywnie, po uprzednim zgłoszeniu e-mailem przez Zamawiającego zapotrzebowania, w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie gminy Miejska Górka, zgodnie z poniższym wykazem ilości płyt, jakie trzeba dostarczyć do poszczególnych miejscowości:
- Topólka – 144 szt.
- Rzyczkowo – 504 szt.
Łączna ilość płyt to 648 szt.
Płyty drogowe dostarczane mają być na użyczonych przez dostawcę płyt paletach, które będą sukcesywnie zwracane, jednak nie później niż do 31.12.2024 r.
Rozładunek płyt jest po stronie Zamawiającego.
Dostarczone płyty zostaną wykorzystane do realizacji zadania pn. „Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych – obręb Dłoń, Oczkowice i Rzyczkowo”.

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

44111000-1 - Materiały budowlane

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

97557,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

113976,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

97557,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Balda Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7881757349

7.3.3)Ulica

Strzyżewo

7.3.4)Miejscowość

Zbąszyń

7.3.5)Kod pocztowy

64-360

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

97557,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Górka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miejska Górka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 97 558 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44111000-1 (Materiały budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Balda Sp. z o. o. (Zbąszyń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.