Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Com Star Marcin Gilewski· Jutrosinmikrofirma
Wartość umowy
142 947 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 142 947 zł – 326 352 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii na budynku hali widowiskowo-sportowej w Miejskiej Górce

Zamawiający Gmina Miejska Górka (Miejska Górka, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii na budynku hali…”, wybierając ofertę wykonawcy Com Star Marcin Gilewski. Wartość umowy: 142 947 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska GórkaMiejska Górka, Wielkopolskie (powiat Rawicki →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
142 947 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Com Star Marcin Gilewski (Jutrosin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 142 946,61 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 142 946,61 zł do 326 352,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail