Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
198 892 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
75 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 198 892 zł – 234 244 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja świetlicy wiejskiej wraz z wymianą źródła ciepła w Zakrzewie – etap I

Zamawiający Gmina Miejska Górka (Miejska Górka, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja świetlicy wiejskiej wraz z wymianą źródła ciepła w Zakrzewie – etap I”, wybierając ofertę wykonawcy WIL-BUD Hubert Kowalski. Wartość umowy: 198 892 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska GórkaMiejska Górka, Wielkopolskie (powiat Rawicki →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
198 892 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WIL-BUD Hubert Kowalski (Kobylin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 198 891,80 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 198 891,80 zł do 234 243,87 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 75 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail