Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
512 203 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2024
Okres realizacji
360 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Częstotliwość objazdów ulic miasta w tygodniu30%Gwarancja na oznakowanie pionowe10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów

Zamawiający Gmina Goleniów (Goleniów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów”, wybierając ofertę wykonawcy DROGOWIEC Łukasz Bakalarz. Wartość umowy: 512 203 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GoleniówGoleniów, Zachodniopomorskie (powiat Goleniowski →)opublikowano 9 lipca 2024
Wartość umowy
512 203 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROGOWIEC Łukasz Bakalarz (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 512 202,75 zł (umowę zawarto 8 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 360 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Goleniów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684367

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Lotników 1

1.5.2.)Miejscowość

Goleniów

1.5.3.)Kod pocztowy

72-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

914698200

1.5.8.)Numer faksu

914698298

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@goleniow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.goleniow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://goleniow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa usługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-79442e34-27c0-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00402500

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00042797/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Kompleksowa usługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00360619

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WGG.271.1.20.2024.KJ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

480000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia

2.1. Zakres prac obejmuje drogi gminne na terenie miasta i Gminy Goleniów, drogi powiatowe na terenie miasta Goleniowa, będące w zarządzaniu Gminy Goleniów oraz ścieżki rowerowe na terenie Gminy Goleniów. 2.2. Materiał pomocniczy stanowi: a) załącznik nr 9.1 do SWZ- wykaz dróg gminnych b) załącznik nr 9.2 do SWZ- wykaz dróg powiatowych. 3. W skład usługi będącej przedmiotem zamówienia wchodzi: 1) przynajmniej raz w tygodniu lub więcej- w przypadku chęci uzyskania przez Wykonawcę dodatkowych punktów przyznawanych w ramach jednego z kryteriów oceny ofert tj. częstotliwość objazdów ulic miasta w tygodniu (rozdział 19 pkt 19.1 SWZ) - objazd miasta i sprawdzenie oznakowania pod względem prawidłowości ustawienia i ustalenie z przedstawicielem Zamawiającego planu prac (zamówienie nowych znaków, demontaż, wymiana na nowe, regeneracja, poprawienie przekręconych znaków, mycie, przycięcie krzewów), przy czym jednorazowy objazd może wynosić od 35-40 km. W czasie objazdu Wykonawca wykonuje prace polegające na poprawieniu tarcz znaków, poprawieniu oznakowania zagrażającego bezpieczeństwu ruchu drogowego. Przedstawiciel Zamawiającego każdorazowo będzie informował o tym, czy będzie uczestniczyć w objeździe dróg wraz z Wykonawcą. Wykonawca każdorazowo z objazdów będzie wypełniał ,,Dziennik objazdów dróg”- zakupiony przez Wykonawcę. 2) wykonanie oznakowania na terenach miejskich i zamiejskich, które nastąpi jedynie na polecenie przedstawiciela Zamawiającego i zakłada: a) ustawienie znaków drogowe (A-7, B-20, B-2, D-6) posiadających folię odblaskową typ 2 , grupa średnia, mała lub mini; b) ustawienie pylonów, montaż luster drogowych, barier drogowych, płotków; c) ustawienie pozostałych znaków, które posiadać powinny folię typu 1, grupa średnia, mała, mini; d) mycie znaków; e) wykonanie: azyli, progów spowalniających z prefabrykatów; f) regeneracja znaków, tablic, prostowanie słupków; g) przegląd drzew wchodzących w skrajnie drogową, oznakowanie odblaskowymi opaskami; h) przycinanie zieleni, która zasłania tarcze znaków, wymiana zniszczonych, uszkodzonych znaków na nowe znaków wraz z ewentualnym słupkiem i kapturkiem; i) wykonanie tabliczek tekstowych, z nazwą lub numerem przystanku autobusowego, tabliczek na ścieżkach rowerowych; j) wykonanie oznakowania poziomego, które należy wykonać białą, czerwoną lub niebieską farbą drogową cienkowarstwową rozpuszczalnikową (grubość warstwy od 0,3 do 0,8 mm); k) oznakowanie na ścieżkach rowerowych na terenie Gminy Goleniów będących w naszym zarządzaniu; l) oznakowanie na ścieżce rowerowej na wale przeciwpowodziowym; m) na każde zgłoszenie telefoniczne Zamawiającego poprawienie, naprawa lub ewentualny demontaż znaku zagrażającego bezpieczeństwu ruchu w ciągu 24 godzin; n) oznakowanie przejazdów drogowo-kolejowych; o) frezowanie oznakowania poziomego. 4. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

512202,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

512202,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

512202,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROGOWIEC Łukasz Bakalarz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 2530235172

7.3.3)Ulica

Zakopiańska

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-451

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

512202,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

360 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Termin realizacji całości zamówienia

360 dni od dnia podpisania umowy, z tym, że: - dla zakresu związanego z wykonaniem oznakowania poziomego w ilości 8 800 m2: w terminie: 60 dni od dnia podpisania umowy. - dla pozostałego zakresu: 360 dni od dnia podpisania umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233221-4Malowanie nawierzchi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
637 394 zł
Próbka: 861 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 200 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 817 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 200 zł
Mediana
637 394 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Goleniów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Goleniów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 512 203 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233221-4 (Malowanie nawierzchi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DROGOWIEC Łukasz Bakalarz (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.