AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa chodnika przy ul. Wiosny Ludów w Pogorzeli

Zamawiający Gmina Pogorzela (Pogorzela, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Budowa chodnika przy ul. Wiosny Ludów w Pogorzeli”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PogorzelaPogorzela, Wielkopolskie (powiat Gostyński →)opublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 635 266 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
18 września 2026, 10:00
11d 15h
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji i rękojmi za wady 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa chodnika przy ul. Wiosny Ludów w Pogorzeli.

  • 4

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 28% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail