Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa usługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów

Zamawiający Gmina Goleniów (Goleniów, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa usługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GoleniówGoleniów, Zachodniopomorskie (powiat Goleniowski →)opublikowano 25 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 637 394 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Goleniów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684367

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Lotników 1

1.4.2.)Miejscowość

Goleniów

1.4.3.)Kod pocztowy

72-100

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.7.)Numer telefonu

914698200

1.4.8.)Numer faksu

914698298

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@goleniow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.goleniow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-79442e34-27c0-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00345659

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00360619

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa usługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa oznakowania pionowego i poziomego na terenie Gminy Goleniów. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia

2.1. Zakres prac obejmuje drogi gminne na terenie miasta i Gminy Goleniów, drogi powiatowe na terenie miasta Goleniowa, będące w zarządzaniu Gminy Goleniów oraz ścieżki rowerowe na terenie Gminy Goleniów. 2.2. Materiał pomocniczy stanowi: a) załącznik nr 9.1 do SWZ- wykaz dróg gminnych b) załącznik nr 9.2 do SWZ- wykaz dróg powiatowych. 3. W skład usługi będącej przedmiotem zamówienia wchodzi: 1) przynajmniej raz w tygodniu lub więcej- w przypadku chęci uzyskania przez Wykonawcę dodatkowych punktów przyznawanych w ramach jednego z kryteriów oceny ofert tj. częstotliwość objazdów ulic miasta w tygodniu (rozdział 19 pkt 19.1 SWZ) - objazd miasta i sprawdzenie oznakowania pod względem prawidłowości ustawienia i ustalenie z przedstawicielem Zamawiającego planu prac (zamówienie nowych znaków, demontaż, wymiana na nowe, regeneracja, poprawienie przekręconych znaków, mycie, przycięcie krzewów), przy czym jednorazowy objazd może wynosić od 35-40 km. W czasie objazdu Wykonawca wykonuje prace polegające na poprawieniu tarcz znaków, poprawieniu oznakowania zagrażającego bezpieczeństwu ruchu drogowego. Przedstawiciel Zamawiającego każdorazowo będzie informował o tym, czy będzie uczestniczyć w objeździe dróg wraz z Wykonawcą. Wykonawca każdorazowo z objazdów będzie wypełniał ,,Dziennik objazdów dróg”- zakupiony przez Wykonawcę. 2) wykonanie oznakowania na terenach miejskich i zamiejskich, które nastąpi jedynie na polecenie przedstawiciela Zamawiającego i zakłada: a) ustawienie znaków drogowe (A-7, B-20, B-2, D-6) posiadających folię odblaskową typ 2 , grupa średnia, mała lub mini; b) ustawienie pylonów, montaż luster drogowych, barier drogowych, płotków; c) ustawienie pozostałych znaków, które posiadać powinny folię typu 1, grupa średnia, mała, mini; d) mycie znaków; e) wykonanie: azyli, progów spowalniających z prefabrykatów; f) regeneracja znaków, tablic, prostowanie słupków; g) przegląd drzew wchodzących w skrajnie drogową, oznakowanie odblaskowymi opaskami; h) przycinanie zieleni, która zasłania tarcze znaków, wymiana zniszczonych, uszkodzonych znaków na nowe znaków wraz z ewentualnym słupkiem i kapturkiem; i) wykonanie tabliczek tekstowych, z nazwą lub numerem przystanku autobusowego, tabliczek na ścieżkach rowerowych; j) wykonanie oznakowania poziomego, które należy wykonać białą, czerwoną lub niebieską farbą drogową cienkowarstwową rozpuszczalnikową (grubość warstwy od 0,3 do 0,8 mm); k) oznakowanie na ścieżkach rowerowych na terenie Gminy Goleniów będących w naszym zarządzaniu; l) oznakowanie na ścieżce rowerowej na wale przeciwpowodziowym; m) na każde zgłoszenie telefoniczne Zamawiającego poprawienie, naprawa lub ewentualny demontaż znaku zagrażającego bezpieczeństwu ruchu w ciągu 24 godzin; n) oznakowanie przejazdów drogowo-kolejowych; o) frezowanie oznakowania poziomego. 4. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

360 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DROGOWIEC Łukasz Bakalarz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 2530235172

4.3.3.)Ulica

Zakopiańska

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.5.)Kod pocztowy

71-451

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

512202,75 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00402500/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

502641,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233221-4Malowanie nawierzchi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
637 394 zł
Próbka: 861 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 200 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 817 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 200 zł
Mediana
637 394 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Goleniów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Goleniów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233221-4 (Malowanie nawierzchi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.