Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość wybranych ofert
806 672 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG
    Cena wybranej oferty
    284 295 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG
    Cena wybranej oferty
    36 293 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG
    Cena wybranej oferty
    230 609 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG
    Wartość umowy
    59 292 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG
    Wartość umowy
    196 182 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

93-P-24 Jednorazowa odzież medyczna i rękawice medyczne

Zamawiający Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach Sp. z o.o. (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „93-P-24 Jednorazowa odzież medyczna i rękawice medyczne”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 806 672 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach Sp. z o.o.Gliwice, Śląskieopublikowano 21 czerwca 2024
Łączna wartość ofert
806 672 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (części 1, 2, 4); Mercator Medical S.A. (części 3, 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 806 671,98 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 242995277

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zygmunta Starego 20

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.7.)Numer telefonu

3308301

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@szpital.gliwice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital4.gliwice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=34abb3af-8a3d-475b-814b-8a66047316b4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

93-P-24 Jednorazowa odzież medyczna i rękawice medyczne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7c31d862-1ce3-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00376873

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00343008

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

93-P-24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

762080,55 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

264659 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

33621 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

207708 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

65890 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy jednorazowej odzieży medycznej, rękawic medycznych i osłon do aparatury RTG

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

190201 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

284295,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

284295,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

284295,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.3)Ulica

Pod Borem

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

284295 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36293,4 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36293,4 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36293,4 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.3)Ulica

Pod Borem

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36293 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

230609,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

230609,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

230609,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mercator Medical S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6771036424

7.3.3)Ulica

Modrzejewskiej

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-327

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

230609 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59292 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59292 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59292 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.3)Ulica

Pod Borem

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59292 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

196182 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

196182 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

196182 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mercator Medical S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6771036424

7.3.3)Ulica

Modrzejewskiej

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-327

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

196182 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33199000-1Odzież medyczna
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 806 672 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33199000-1 (Odzież medyczna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.