Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
501 360 zł
Umowa zawarta
6 czerwca 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 501 360 zł – 576 590 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Zatrudnienie osoby nadzorującej na podstawie umowy o pracę20%Doświadczenie osoby koordynującej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prace interwencyjne związane ze świadczeniem usług w zakresie utrzymania czystości i porządku w miejscach wskazanych przez Zamawiającego

Zamawiający Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Prace interwencyjne związane ze świadczeniem usług w zakresie utrzymania czystości i…”, wybierając ofertę wykonawcy ALPIMAX Centrum Usług Specjalistycznych Tomasz Krok. Cena wybranej oferty: 501 360 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zarząd Budynków Komunalnych w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 6 czerwca 2024
Cena wybranej oferty
501 360 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALPIMAX Centrum Usług Specjalistycznych Tomasz Krok (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 501 360,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 501 360,00 zł do 576 590,40 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail