Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
151 333 zł
Umowa zawarta
21 maja 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie reklamacji20%Termin realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na 2024 r. do Plastusiowego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 w Warszawie

Zamawiający Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na 2024 r. do Plastusiowego Przedszkola z…”, wybierając ofertę wykonawcy ALMAX-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 151 333 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
151 333 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALMAX-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. (Jastków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 151 333,44 zł (umowę zawarto 21 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail