Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
153 012 zł
Umowa zawarta
1 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 153 012 zł – 175 288 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie reklamacji20%Termin realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SUKCESYWNA DOSTAWA OWOCÓW I WARZYW ŚWIEŻYCH W 2025 r. DO PRZEDSZKOLA Nr 414 w WARSZAWIE

Zamawiający Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „SUKCESYWNA DOSTAWA OWOCÓW I WARZYW ŚWIEŻYCH W 2025 r. DO PRZEDSZKOLA Nr 414 w WARSZAWIE”, wybierając ofertę wykonawcy Hurtownia Mandarynka D. Budek, M. Pietras s.c. Wartość umowy: 153 012 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
153 012 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hurtownia Mandarynka D. Budek, M. Pietras s.c. (Michałów-Reginów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 153 011,56 zł (umowę zawarto 1 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 153 011,56 zł do 175 288,45 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail