Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
228 081 zł
Umowa zawarta
28 maja 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia tj. kierownika robót budowlanych10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

7/TP1/SZP-2/2024 Naprawa i konserwacja połaci dachowych obiektów Politechniki Koszalińskiej wraz z rynnami, rurami spustowymi, kominami ponad połaciami oraz obróbkami blacharskimi...

Zamawiający Politechnika Koszalińska (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „7/TP1/SZP-2/2024 Naprawa i konserwacja połaci dachowych obiektów Politechniki…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE INŻ. MIECZYSŁAW LUSAWA. Wartość umowy: 228 081 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Politechnika KoszalińskaKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 29 maja 2024
Wartość umowy
228 081 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE INŻ. MIECZYSŁAW LUSAWA (KOSZALIN), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 228 080,73 zł (umowę zawarto 28 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail