Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Konsorcjum firm: Lider -PBI Infrastruktura S.A.· Kraśnik

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Partner- PBI WMB Sp. z o. o

Wartość umowy
6 478 098 zł
Umowa zawarta
27 lutego 2024
Okres realizacji
do 30 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 6 478 098 zł – 8 609 785 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Niwiska

Zamawiający Gmina Niwiska (Niwiska, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Niwiska”, wybierając ofertę wykonawcy Konsorcjum firm: Lider -PBI Infrastruktura S.A. Wartość umowy: 6 478 098 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina NiwiskaNiwiska, Podkarpackie (powiat Kolbuszowski →)opublikowano 1 marca 2024
Wartość umowy
6 478 098 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Konsorcjum firm: Lider -PBI Infrastruktura S.A. (Kraśnik), wspólnie z: Partner- PBI WMB Sp. z o. o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 478 098,45 zł (umowę zawarto 27 lutego 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 6 478 098,45 zł do 8 609 784,86 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail