Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Niwiska
Zamawiający Gmina Niwiska (Niwiska, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Niwiska”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
22 stycznia 2024
Termin ofert: 7 lutego 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 marca 2024
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
20 listopada 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Niwiska |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Niwiska |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 690581672 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Niwiska 430 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Niwiska |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 36-147 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 17 2279 002 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 17 2279 341 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzadgminy@gmina.niwiska.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gmina.niwiska.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b0f024a2-b90f-11ee-b628-1a85378e6c0a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00604129 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-11-20 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00056166 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Niwiska |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Niwiska , a szczególności modernizacja dróg gminnych w miejscowościach Trześń, Siedlanka, Leszcze, Hucina, Kosowy; Inwestycja ma na celu poprawę jakości sieci dróg gminnych, które pozwolą na lepsze warunki komunikacji do węzła autostrady A4 a także poprawią warunki komunikacyjne z drogami krajowymi, wojewódzkimi oraz powiatowymi |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu 45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-02-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-11-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Konsorcjum firm: Lider -PBI Infrastruktura S.A. |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Partner- PBI WMB Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 690587901 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kolejowa 10E |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraśnik |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 23-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 6478098,45 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00226696/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-11-14 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 6478098,45 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.