Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
4 667 897 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2 168 260 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2 486 736 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Tomasz Nowakowski· Kraków
    Wartość umowy
    12 900 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%Doświadczenie osób kluczowych odpowiadających za jakość nadzorowanej inwestycji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim”

Zamawiający Urząd Gminy Bejsce (Bejsce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 4 667 897 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Urząd Gminy BejsceBejsce, Świętokrzyskie (powiat Kazimierski →)opublikowano 27 lutego 2024
Łączna wartość umów
4 667 897 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak (część 1); Z.U.R. TECH-BUD Marzena Brzdękiewicz (część 2); Tomasz Nowakowski (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 4 667 896,51 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Gminy Bejsce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000531909

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bejsce

1.5.2.)Miejscowość

Bejsce

1.5.3.)Kod pocztowy

28-512

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugbejsceinwestycje@interia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminy.com.pl/bejsce

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ugbejsce.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e184696-b50d-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00221226

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00054169/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00043364

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BIDR.271.1.24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1:
1) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 458 w miejscowości Bejsce – 152 m;
2) Przebudowa drogi gminnej nr 307009 T Mechelówka – Kaczkowice – Podgaje – 890 m;
3) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 137 w miejscowości Sędziszowice – 325 m;
4) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 168 w miejscowości Kijany – 97 m;
5) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 178 w miejscowości Morawiany – 500 m;
6) Przebudowa drogi wewnętrznej nr działki ew. 191 w miejscowości Prokocice - 65 m;
7) Przebudowa drogi wewnętrznej nr działki ew. 247 w miejscowości Prokocice - 65 m;
8) Remont drogi gminnej nr 307012 T Stojanowice – Podolany – 355 m;
9) Remont drogi gminnej nr 307014 T Dobiesławice – Parcelacja – Plechów – 215 m;
10) Przebudowa drogi wewnętrznej nr działki 1328 i 1123 w miejscowości Bejsce – 572 m;

4.5.3.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.)Wartość części

1957392,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2:
1) Przebudowa drogi gminnej nr 307016 T Grodowice – Czyżowice – Królewice – 820 m;
2) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 360 i 361 w miejscowości Czyżowice – 540 m;
3) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 241 w miejscowości Królewice – 404 m;
4) Przebudowa drogi gminnej nr 307008 T Morawianki – Uściszowice – 202 m;
5) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 358 w miejscowości Czyżowice – 146 m;
6) Przebudowa drogi gminnej nr 307001 T Przedmieście – Zapiekłe Góry – Kęsów – 270 m;
7) Przebudowa drogi gminnej nr 307007 T Piotrkowice – Uściszowice – Urzuty – 750 m;
8) Przebudowa drogi gminnej nr 307003 T Filipowice - Piotrkowice – 830 m;
9) Przebudowa drogi wewnętrznej nr działki 192 w miejscowości Piotrkowice – 270 m;
10) Przebudowa drogi gminnej nr 307005 T Zbeltowice – Grodowice - Charbinowice –130 m;

4.5.3.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.)Wartość części

2287165,93 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn. „Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce”

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn. „Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce” dla dróg opisanych w zadaniu 1 i zadaniu 2.
Wykonawca zobowiązuje się i zapewnia, że nadzór inwestorski sprawować będą osoby posiadające uprawnienia określone przepisami Prawa budowlanego w specjalności: drogowej.

Zakres obowiązków Wykonawcy określa ustawa Prawo Budowlane. (tekst jednolity – Dz. U. z 2023 r. poz. 682 ze zm.)
Inspektor zobowiązuje się zlecony nadzór inwestorski wykonywać zgodnie z projektem, obowiązującymi przepisami i Polskimi Normami, zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

4.5.5.)Wartość części

24390,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2168260,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3144755,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2168260,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 8661151013

7.3.4)Miejscowość

Kamieniec

7.3.5)Kod pocztowy

28-230

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2168260,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2486736,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3894824,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2486736,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Z.U.R. TECH-BUD Marzena Brzdękiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 8661150976

7.3.4)Miejscowość

Połaniec

7.3.5)Kod pocztowy

28-230

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2486736,49 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12900 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27306,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Nowakowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

osoba fizyczna

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-586

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12900 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
380 714 zł1 860 538 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 479 824 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
380 714 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 860 538 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy Bejsce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bejsce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4 667 897 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak (Kamieniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.