Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim”

Zamawiający Urząd Gminy Bejsce (Bejsce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Urząd Gminy BejsceBejsce, Świętokrzyskie (powiat Kazimierski →)opublikowano 27 sierpnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 835 394 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Urząd Gminy Bejsce

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000531909

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bejsce

1.4.2.)Miejscowość

Bejsce

1.4.3.)Kod pocztowy

28-512

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugbejsceinwestycje@interia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminy.com.pl/bejsce

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e184696-b50d-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00471900

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00043364

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Modernizacja dróg na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2:
1) Przebudowa drogi gminnej nr 307016 T Grodowice – Czyżowice – Królewice – 820 m;
2) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 360 i 361 w miejscowości Czyżowice – 540 m;
3) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 241 w miejscowości Królewice – 404 m;
4) Przebudowa drogi gminnej nr 307008 T Morawianki – Uściszowice – 202 m;
5) Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ew. 358 w miejscowości Czyżowice – 146 m;
6) Przebudowa drogi gminnej nr 307001 T Przedmieście – Zapiekłe Góry – Kęsów – 270 m;
7) Przebudowa drogi gminnej nr 307007 T Piotrkowice – Uściszowice – Urzuty – 750 m;
8) Przebudowa drogi gminnej nr 307003 T Filipowice - Piotrkowice – 830 m;
9) Przebudowa drogi wewnętrznej nr działki 192 w miejscowości Piotrkowice – 270 m;
10) Przebudowa drogi gminnej nr 307005 T Zbeltowice – Grodowice - Charbinowice –130 m;

3.9.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Z.U.R. TECH-BUD Marzena Brzdękiewicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 8661150976

4.3.4.)Miejscowość

Połaniec

4.3.5.)Kod pocztowy

28-230

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2486736,49 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00221226/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-08-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2486736,49 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
380 714 zł1 860 538 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 479 824 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
380 714 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 860 538 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy Bejsce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bejsce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.