Świadczenie usług konserwacyjnych w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie
Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług konserwacyjnych w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=382, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
25 listopada 2021
Termin ofert: 6 grudnia 2021 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 stycznia 2022
1 oferta4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 lutego 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 lutego 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 lutego 2024
- Wykonanie umowy
21 lutego 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001020803 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Roosevelta |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szczecin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 70-525 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL424 - Miasto Szczecin |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi.ias.szczecin@mf.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zachodniopomorskie.kas.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-41f0d7f0-4d09-11ec-8c2d-66c2f1230e9c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00211875 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-02-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00283051/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług konserwacyjnych w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | świadczenie usług konserwacyjnych oraz pogotowia awaryjnego w zakresie instalacji sanitarnych: instalacji wody zimnej, instalacji wody ciepłej użytkowej, instalacji centralnego ogrzewania i instalacji kanalizacyjnej oraz wykonywania innych napraw bieżących w budynkach urzędów skarbowych - US Choszczno |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-01-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 24 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Roxon Sp. z o.o., Spółka komandytowa |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8531524875 |
| 4.3.3.) | Ulica | Dąbrowskiego 15 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Pyrzyce |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 74-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 66744,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00027461/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-01-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 66744 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.