Wykonanie kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych i urządzeń Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie na w latach 2025 i 2026 nr 3
Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych i urządzeń Izby Administracji…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 161 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=705, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
19 maja 2025
Termin ofert: 29 maja 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 czerwca 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 sierpnia 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001020803 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Roosevelta |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szczecin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 70-525 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL424 - Miasto Szczecin |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi.ias.szczecin@mf.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zachodniopomorskie.kas.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-66f51c02-a17d-43b6-8caf-047c41cc873a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00409374 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00236859 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych i urządzeń Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie na w latach 2025 i 2026 nr 3 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kontroli stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych, instalacji i urządzeń zarządzanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Szczecinie w latach 2025-2026, w tym estetyki obiektów budowlanych oraz ich otoczenia. Przeglądy obejmują również badania instalacji elektrycznej i odgromowej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów. Ponadto zamówienie obejmuje również wykonanie kontroli stanu technicznego systemów ogrzewania i klimatyzacji, z uwzględnieniem sprawności urządzeń oraz ich dostosowania do potrzeb użytkowych. 1 część Szczecin i okolice (szczegółowy zakres znajduje się w OPZ załącznik nr 1 do SWZ) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego 71355000-1 - Usługi pomiarowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kontroli stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych, instalacji i urządzeń zarządzanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Szczecinie w latach 2025-2026, w tym estetyki obiektów budowlanych oraz ich otoczenia. Przeglądy obejmują również badania instalacji elektrycznej i odgromowej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów. Ponadto zamówienie obejmuje również wykonanie kontroli stanu technicznego systemów ogrzewania i klimatyzacji, z uwzględnieniem sprawności urządzeń oraz ich dostosowania do potrzeb użytkowych. 2 część Koszalin i okolice (szczegółowy zakres znajduje się w OPZ załącznik nr 1 do SWZ) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego 71355000-1 - Usługi pomiarowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-06-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-07-01 do 2026-06-15 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | BUILDMEUP Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9592049831 |
| 4.3.3.) | Ulica | Olszewskiego 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kielce |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 25-663 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 282000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00295177/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-03 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 282000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Nie |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.