Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dotyczącej inwestycji pn. „Poprawa dostępu do portu morskiego w Szczecinie – Budowa mijanki dla statków na torze wodnym Świnoujście – Szczecin.”
Zamawiający Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dotyczącej inwestycji pn. Poprawa dostępu do portu…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:30.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 10:3012d 17h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=705, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 lipca 2026
Termin ofert: 18 sierpnia 2026 10:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
30 lipca 2026
Nowy termin: 14 września 2026 10:30Zmienia wersję 477780-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu dla inwestycji dotyczącej budowy mijanki dla statków na torze wodnym Świnoujście, Szczecin w jednej części.
- 2
ZakresZakres obejmuje pełnienie funkcji Inżyniera w rozumieniu Warunków Kontraktowych FIDIC oraz wsparcie związane z realizacją inwestycji, a szczegółowy opis jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
- 3
ZakresZamawiający przewiduje wymagania związane z zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy i wskazuje sankcje za niespełnianie tych wymagań w SWZ oraz wzorze umowy.
- 4
ZakresZamówienie trwa 25 miesięcy i jest realizowane w województwie zachodniopomorskim.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie |
| REGON | 000145017 |
| Adres | pl. Stefana Batorego 4, 70-207 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dotyczącej inwestycji pn. „Poprawa dostępu do portu morskiego w Szczecinie – Budowa mijanki dla statków na torze wodnym Świnoujście – Szczecin.” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71540000-5 - Usługi zarządzania budową |
| Dodatkowe kody CPV | 71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym; 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją; 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi; 71244000-0; 71311000-1 - Usługi doradcze w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 71311100-2 - Usługi dodatkowe w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 71317000-3 - Usługi doradcze w zakresie kontroli i zapobiegania zagrożeniom |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Podstawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia wykonawca składa: oświadczenie JEDZ ( wraz z ofertą), oświadczenie o aktualności informacji zawartych w JEDZ według wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ (na żądanie zamawiającego
- Podstawa wykluczenia określona w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wymienionych w art. 228-230a lub 250a Kodeksu karnego, art. 46 - 48 ustawy o sporcie lub art. 54 ust. 1-4 ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyro
- Podstawa wykluczenia wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, jak również przestępstw skarbowych, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g) ustawy. Na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia wykonawca składa: ośw
- Podstawa wykluczenia wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h i pkt 2 ustawy Pzp, jeśli osoby występujące po stronie wykonawcy zostały ukarane za przestępstwo, o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywaj
- Podstawa wykluczenia o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wnios
- Podstawa wykluczenia o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w p
- Postawy wykluczenia przewidziane w przepisach ustawy Pzp, które nie mają swojego odpowiednika w przepisach dyrektyw dotyczących zamówień publicznych. Przesłanki te dotyczą: 1) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwo, o którym mowa w art. 47 ustawy o sporcie; 2) wykluczenia wykon
- Przesłanka wykluczenia określona w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia wykonawca składa: oświadczenie JEDZ ( wraz z ofertą), oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy
- Podstaw wykluczenia wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. - o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew 189a
- Przesłanka wykluczenia wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wskazanych w 299 lub art. 165a Kodeksu karnego. Na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia wykonawca składa: oświadczenie JEDZ ( wraz z ofertą) oraz informację z KRK (na żądanie zamawiającego).
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 10:30 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →