Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
708 065 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zostało
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 21.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zosta
    Wartość umowy
    501 926 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 31.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zosta
    Wartość umowy
    160 779 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 41.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zosta
    Wartość umowy
    45 360 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin rozpatrzenia reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy (Morawica, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 708 065 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w MorawicyMorawica, Świętokrzyskieopublikowano 29 stycznia 2024
Łączna wartość umów
708 065 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek (część 2); Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (część 3); Euro Trade Technology Sp. z o.o. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 708 064,66 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000290110

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Spacerowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Morawica

1.5.3.)Kod pocztowy

26-026

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

041 36-41-378

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.bisaga@morawica.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.morawica.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/morawica

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6d31bce5-927c-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00072260

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00176437/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa sprzetu medycznego jednorazowego użytku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00544020

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EZP-252-31/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

698882,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zostało podzielone na następujące części:
część nr 1 - zamknięty system aspiracyjno – próżniowy do pobrania krwi

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

51217,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zostało podzielone na następujące części:
część nr 2 – drobny sprzęt

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

520005,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zostało podzielone na następujące części:
cześć nr 3 – pieluchomajtki i wkłady anatomiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

165645,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zostało podzielone na następujące części:
część nr 4 - gaziki jałowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

20217,60 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia część nr 1 postępowania ponieważ nie wpłynęły żadne oferta w część nr 1 postępowania.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

501925,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

501925,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

501925,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

655-000-21-19

7.3.3)Ulica

Mariana Langiewicza 80

7.3.4)Miejscowość

Busko – Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

28-100

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

501925,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

160778,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

160778,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

160778,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Citonet Kraków Sp. z o.o. ul. Gromadzka 52, 30-719 Kraków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

879-016-67-90

7.3.3)Ulica

Żółkiewskiego 20/26

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

160778,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45360,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45360,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45360,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Euro Trade Technology Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

764-23-99-823

7.3.3)Ulica

Mjr. Siemiradzkiego 19

7.3.4)Miejscowość

Piła

7.3.5)Kod pocztowy

64-920

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45360,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Morawica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 708 065 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek (Busko – Zdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.