Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy (Morawica, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000290110

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Spacerowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Morawica

1.4.3.)Kod pocztowy

26-026

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

041 36-41-378

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

m.bisaga@morawica.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.morawica.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6d31bce5-927c-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00343304

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00544020

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku” według asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik Nr 2 dla części nr 1 - 4 do niniejszej specyfikacji. Zamówienie zostało podzielone na następujące części:
część nr 2 – drobny sprzęt

3.9.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

655-000-21-19

4.3.3.)Ulica

Mariana Langiewicza 80

4.3.4.)Miejscowość

Busko – Zdrój

4.3.5.)Kod pocztowy

28-100

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

501925,93 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00072260/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

497313,04 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa nr EZP-252-31/1/2023 z dnia 16.01.2024 r. nie została wykonana w pierwotnym terminie - ponieważ została przedłużona Aneksem nr 1 z dnia 05.12.2024 r. do dnia 16.07.2025 r. na podstawie paragrafu 5 ust. 2

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Morawica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.