Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
159 066 zł
Umowa zawarta
10 stycznia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Deklaracja dodatkowego terminu odbioru odpadów40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Domu Pomocy Społecznej w m. Tursk

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Tursku (Tursk, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Domu Pomocy Społecznej w m. Tursk”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 159 066 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w TurskuTursk, Lubuskieopublikowano 12 stycznia 2024
Wartość umowy
159 066 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 grudnia 2023

    Termin ofert: 27 grudnia 2023 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 stycznia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Sulęcin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 159 065,64 zł (umowę zawarto 10 stycznia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W TURSKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 211037617

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

28

1.5.2.)Miejscowość

Tursk

1.5.3.)Kod pocztowy

69-200

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dpstursk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.wrota.lubuskie.pl/dpstursk/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7297094-9d4b-11ee-ba3b-4e891c384685

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Domu Pomocy Społecznej w m. Tursk

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f7297094-9d4b-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00034522

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00024877/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Domu Pomocy Społecznej w m. Tursk

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00560807

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DO.3300.13.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na

a) odbiorze, transporcie do miejsca dalszego gospodarowania i zagospodarowanie odpadów komunalnych z obiektu Domu Pomocy Społecznej w Tursku. b) wydzierżawieniu i ustawieniu pojemników/kontenerów zamykanych z możliwością swobodnego otwierania pokryw/klap na: • odpady o kodzie 20 03 01 (zmieszane) – 8 pojemników o pojemności 1100 l, • odpady o kodzie 15 01 01 (papier) – 2 pojemniki o pojemności 1100 l z napisem ,,papier”, • odpady o kodzie 15 01 02 (plastik) – 1 pojemnik o pojemności 1100 l z napisem ,,plastik”, • odpady o kodzie 15 01 07 (szkło) – 1 pojemnik o pojemności 1100 l z napisem ,,szkło”, • odpady o kodzie 20 02 01 (ulegające biodegradacji) – 8 pojemniki o pojemności 120 l z napisem ,,bio”, 2. Częstotliwość odbioru odpadów: a) odpady o kodzie 20 03 01 (zmieszane) – 1 raz w tygodniu b) odpady o kodzie 15 01 01 (papier) – 1 raz w tygodniu c) odpady o kodzie 15 01 02 (plastik) – 1 raz w tygodniu d) odpady o kodzie 15 01 07 (szkło) – 1 raz w tygodniu e) odpady o kodzie 20 02 01 (ulegające biodegradacji) – 1 raz w tygodniu Dodatkowy odbiór odpadów komunalnych z pojemników na zgłoszenie przedstawiciela Zamawiającego. Dalszy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale IV SWZ oraz we wzorze umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

159065,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159065,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

159065,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

211024632

7.3.3)Ulica

Bolesława Chrobrego 3

7.3.4)Miejscowość

Sulęcin

7.3.5)Kod pocztowy

69-200

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159065,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 649 788 zł
Próbka: 157 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
495 000 zł4 600 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 105 000 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
495 000 zł
Mediana
1 649 788 zł
Górny kwartyl
4 600 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Tursku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tursk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 159 066 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Sulęcin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.