Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
244 760 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    89 166 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    105 657 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    49 938 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków i artykułów służących do utrzymania higieny i czystości w Domu Pomocy Społecznej w Tursku

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Tursku (Tursk, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków i artykułów służących do utrzymania higieny i czystości w Domu Pomocy…”, wybierając ofertę wykonawcy Henry Kruse Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 244 760 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w TurskuTursk, Lubuskieopublikowano 11 marca 2026
Łączna wartość umów
244 760 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 grudnia 2025

    Termin ofert: 9 stycznia 2026 13:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione, wynik wskazuje na wybór oferty.

  • 2

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Henry Kruse Sp. z o.o. za łącznie 244 760,46 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W TURSKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 211037617

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

28

1.5.2.)Miejscowość

Tursk

1.5.3.)Kod pocztowy

69-200

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dpstursk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.wrota.lubuskie.pl/dpstursk/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c3b4a9a-8bdd-4d0f-90d5-7d6e5b8e3893

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków i artykułów służących do utrzymania higieny i czystości w Domu Pomocy Społecznej w Tursku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9c3b4a9a-8bdd-4d0f-90d5-7d6e5b8e3893

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00151045

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00124549/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa środków i artykułów służących do utrzymania higieny i czystości w Domu Pomocy Społecznej w Tursku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00632599

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DO.2621.11.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

182631,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - AKCESORIA GOSPODARCZE I HIGIENICZNE
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania higieny i czystości w DPS w Tursku w miejsce wskazane przez Zamawiającego – Magazyn przemysłowy Domu Pomocy Społecznej w Tursku, 69-200 Tursku 28, zgodnie z minimalnymi wymaganiami jakościowymi, asortymencie i ilościach podstawowych z uwzględnieniem prawa opcji, wyszczególnionych w Załączniku 1A stanowiących integralną część SWZ. Ilość opcji będzie dostarczona przez Dostawcę w przypadku zaistnienia potrzeb Odbiorcy po wykorzystaniu w całości ilości podstawowych danego asortymentu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią w zakresie minimalnych wymagań jakościowych, terminów przydatności do spożycia, znakowania i opakowania:
dla części I zamówienia (zadanie nr 1 – akcesoria gospodarcze i higieniczna) w formularzu cenowym stanowiącym
Załącznik nr 1A do SWZ oraz Załącznik nr 2 do SWZ (wzór umowy).
Załącznik nr 1A do SWZ stanowi równocześnie opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia oraz Formularze cenowe, które po wypełnieniu należy załączyć do oferty i będą stanowić jej integralną część.
W ramach niniejszego postępowania, Dostawca zobowiązuje się do dostarczenia towaru do magazynu Domu Pomocy Społecznej w Tursku, Tursk 28, 69-200 Sulęcin (Magazyn przemysłowy) w budynku C nie częściej raz na trzy tygodnie oraz do rozładunku towaru na własny koszt i ryzyko, w asortymencie, jakości i ilościach określonych w zamówieniu składanym przez Zamawiającego (Odbiorcę).
Zamawiający przewiduje realizację sukcesywnych dostaw na podstawie zamówień składanych pisemnie w zależności od aktualnych potrzeb na 7 dni roboczych przed ich realizacją. Dostawy zamówienia w zakresie każdej części odbywać się będą w ustalonych dniach tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Wyjątkowo dopuszcza się
zmianę godzin dostawy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z Zamawiającym (Odbiorcą).
Asortyment ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, asortyment ma być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 12 miesięcy. Załącznik załączniku nr 2 do SWZ (wzór umowy)
określa również szczegółowe wymagania co do sposobu dostawy, odbioru, postępowania reklamacyjnego w zakresie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39514000-8 - Bielizna toaletowa i kuchenna

18930000-7 - Worki i torby

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

39713431-3 - Akcesoria do odkurzaczy

4.5.5.)Wartość części

56405,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - ŚRODKI CZYSTOŚCI - SUBSTANCJE CHEMICZNE I ICH MIESZANINY
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania higieny i czystości w DPS w Tursku w miejsce wskazane przez Zamawiającego – Magazyn przemysłowy Domu Pomocy Społecznej w Tursku, 69-200 Tursku 28, zgodnie z minimalnymi wymaganiami jakościowymi, asortymencie i ilościach podstawowych z uwzględnieniem prawa opcji, wyszczególnionych w Załączniku 1B stanowiących integralną część SWZ. Ilość opcji będzie dostarczona przez Dostawcę w
przypadku zaistnienia potrzeb Odbiorcy po wykorzystaniu w całości ilości podstawowych danego asortymentu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią w zakresie minimalnych wymagań jakościowych, terminów przydatności do spożycia, znakowania i opakowania:
dla części II zamówienia (zadanie nr 2 – środki czystości - substancje chemiczne i ich mieszaniny) w formularzu cenowym
stanowiącym Załącznik nr 1B do SWZ oraz Załącznik nr 2 do SWZ (wzór umowy).
Załącznik nr 1B do SWZ stanowi równocześnie opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia oraz
Formularze cenowe, które po wypełnieniu należy załączyć do oferty i będą stanowić jej integralną część.
W ramach niniejszego postępowania, Dostawca zobowiązuje się do dostarczenia towaru do magazynu Domu Pomocy Społecznej w Tursku, Tursk 28, 69-200 Sulęcin (Magazyn przemysłowy) w budynku C nie częściej raz na trzy tygodnie oraz
do rozładunku towaru na własny koszt i ryzyko, w asortymencie, jakości i ilościach określonych w zamówieniu składanym
przez Zamawiającego (Odbiorcę).
Zamawiający przewiduje realizację sukcesywnych dostaw na podstawie zamówień składanych pisemnie w zależności od aktualnych potrzeb na 7 dni roboczych przed ich realizacją. Dostawy zamówienia w zakresie każdej części odbywać się będą w ustalonych dniach tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Wyjątkowo dopuszcza się zmianę godzin dostawy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z Zamawiającym (Odbiorcą).
Asortyment ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim
wymaganiom określonym przepisami prawa, asortyment ma być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 12 miesięcy. Załącznik załączniku nr 2 do SWZ (wzór umowy)
określa również szczegółowe wymagania co do sposobu dostawy, odbioru, postępowania reklamacyjnego w zakresie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33711900-6 - Mydło

4.5.5.)Wartość części

91719,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania higieny i czystości w DPS w Tursku w miejsce wskazane przez Zamawiającego – Magazyn przemysłowy Domu Pomocy Społecznej w Tursku, 69-200 Tursku 28, zgodnie z minimalnymi wymaganiami jakościowymi, asortymencie i ilościach podstawowych z uwzględnieniem prawa opcji, wyszczególnionych w Załączniku 1C stanowiących integralną część SWZ. Ilość opcji będzie dostarczona przez Dostawcę w przypadku zaistnienia potrzeb Odbiorcy po wykorzystaniu w całości ilości podstawowych danego asortymentu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią w zakresie minimalnych wymagań jakościowych, terminów przydatności do spożycia, znakowania i opakowania:
dla części III zamówienia (zadanie nr 3 – środki do dezynfekcji) w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1C do
SWZ oraz Załącznik nr 2 do SWZ (wzór umowy).
Załącznik nr 1C do SWZ stanowi równocześnie opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia oraz Formularze cenowe, które po wypełnieniu należy załączyć do oferty i będą stanowić jej integralną część.
W ramach niniejszego postępowania, Dostawca zobowiązuje się do dostarczenia towaru do magazynu Domu Pomocy
Społecznej w Tursku, Tursk 28, 69-200 Sulęcin (Magazyn przemysłowy) w budynku C nie częściej raz na trzy tygodnie oraz do rozładunku towaru na własny koszt i ryzyko, w asortymencie, jakości i ilościach określonych w zamówieniu składanym przez Zamawiającego (Odbiorcę).
Zamawiający przewiduje realizację sukcesywnych dostaw na podstawie zamówień składanych pisemnie w zależności od aktualnych potrzeb na 7 dni roboczych przed ich realizacją. Dostawy zamówienia w zakresie każdej części odbywać się będą w ustalonych dniach tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Wyjątkowo dopuszcza się zmianę godzin dostawy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z Zamawiającym (Odbiorcą).
Asortyment ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, asortyment ma być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 12 miesięcy. Załącznik załączniku nr 2 do SWZ (wzór umowy)
określa również szczegółowe wymagania co do sposobu dostawy, odbioru, postępowania reklamacyjnego w zakresie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

34506,51 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

89165,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89165,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89165,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henry Kruse Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

930754160

7.3.3)Ulica

Kolejowa

7.3.4)Miejscowość

Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89165,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

105656,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

105656,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

105656,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henry Kruse Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

930754160

7.3.3)Ulica

Kolejowa

7.3.4)Miejscowość

Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

105656,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49937,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

70105,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49937,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henry Kruse Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

930754160

7.3.3)Ulica

Kolejowa

7.3.4)Miejscowość

Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49937,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39800000-0Środki czyszczące i polerujące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 296 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 751 zł1 034 182 zł
Rozstęp międzykwartylowy
889 431 zł
Źródło próbki
CPV 39800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 751 zł
Mediana
263 296 zł
Górny kwartyl
1 034 182 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Tursku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tursk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 244 760 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39800000-0 (Środki czyszczące i polerujące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Henry Kruse Sp. z o.o. (Bielany Wrocławskie, Kobierzyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.