Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
49 220 zł
Umowa zawarta
11 stycznia 2024
Okres realizacji
do 28 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 49 220 zł – 61 420 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Realizacja pojedynczej dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy worków foliowych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

Zamawiający Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. (Pleszew, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy worków foliowych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU MARCIN Artur Tarczyński. Wartość umowy: 49 220 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
49 220 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU MARCIN Artur Tarczyński (Kutno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 49 220,00 zł (umowę zawarto 11 stycznia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 49 220,00 zł do 61 420,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250423184

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Polna 71

1.5.2.)Miejscowość

Pleszew

1.5.3.)Kod pocztowy

63-300

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pkpleszew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pkpleszew.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8f97899-9a65-11ee-ba3b-4e891c384685

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy worków foliowych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8f97899-9a65-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00028362

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00552000

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

17/ZP/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

105833,06 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy foliowych worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Charakterystyka:
1) Worki HDPE, LDP w kolorze niebieskim – ok. 700mm * 1000 mm (120l) - grubość min. 40 mikronów, półprzeźroczyste umożliwiające szybką ocenę zawartości, worki z taśmą ściągającą umieszczoną w tunelu górnej części worka, bez zgrzewu w dolnej części worka, worki konfekcjonowane w rolkach po min. 10 szt. max. 20 szt., separowane (każdy worek nawinięty na rolkę osobno), worki nie mogą posiadać perforacji służącej do odrywania, nadruk: czarny, wymiar: ok. 24*30 cm (logo firmy, adres, telefon i informacja o sposobie korzystania). Szacowana ilość: ok. 3.000 rolek po 10 szt.
2) Worki HDPE, LDP w kolorze żółtym – ok. 700mm * 1000 mm (120l) - grubość min. 40 mikronów, półprzeźroczyste umożliwiające szybką ocenę zawartości, worki z taśmą ściągającą umieszczoną w tunelu górnej części worka, bez zgrzewu w dolnej części worka, worki konfekcjonowane w rolkach po min. 10 szt. max. 20 szt., separowane (każdy worek nawinięty na rolkę osobno) (każdy worek nawinięty na rolkę osobno), worki nie mogą posiadać perforacji służącej do odrywania, nadruk: czarny, wymiar: ok. 24*30 cm (logo firmy, adres, telefon i informacja o sposobie korzystania). Szacowana ilość: ok. 11.000 rolek po 10 szt.
3) Worki HDPE, LDP w kolorze brązowe – ok. 700mm * 1000 mm (120l) - grubość min. 40 mikronów, półprzeźroczyste umożliwiające szybką ocenę zawartości, worki z taśmą ściągającą umieszczoną w tunelu górnej części worka, bez zgrzewu w dolnej części worka, worki konfekcjonowane w rolkach po min. 10 szt. max. 20 szt., separowane (każdy worek nawinięty na rolkę osobno), separowane (każdy worek nawinięty na rolkę osobno), worki nie mogą posiadać perforacji służącej do odrywania, nadruk: czarny, wymiar: ok. 24*30 cm, (logo firmy, adres, telefon i informacja o sposobie korzystania). Szacowana ilość: ok. 1.000,00 rolek po 10 szt.
4) Worki HDPE, LDP w kolorze białym – ok. 500mm * 1000 mm (80l) - grubość min. 60 mikronów, półprzeźroczyste umożliwiające szybką ocenę zawartości, worki z taśmą ściągającą umieszczoną w tunelu górnej części worka, bez zgrzewu w dolnej części worka, worki konfekcjonowane w rolkach po min. 10 szt. max. 20 szt., separowane (każdy worek nawinięty na rolkę osobno), separowane (każdy worek nawinięty na rolkę osobno), worki nie mogą posiadać perforacji służącej do odrywania, nadruk: czarny, wymiar: ok. 24*30 cm, (logo firmy, adres, telefon i informacja o sposobie korzystania). Szacowana ilość: ok. 3.000 rolek po 10 szt.
5) Worki HDPE, LDP w kolorze zielone – ok. 500mm * 1000 mm (80l) - grubość min. 60 mikronów, półprzeźroczyste umożliwiające szybką ocenę zawartości, worki z taśmą ściągającą umieszczoną w tunelu górnej części worka, bez zgrzewu w dolnej części worka, worki konfekcjonowane w rolkach po min. 10 szt. max. 20 szt., separowane (każdy worek nawinięty na rolkę osobno), separowane (każdy worek nawinięty na rolkę osobno), worki nie mogą posiadać perforacji służącej do odrywania, nadruk: czarny, wymiar: ok. 24*30 cm, (logo firmy, adres, telefon i informacja o sposobie korzystania). Szacowana ilość: ok. 2.000 rolek po 10 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

19640000-4 - Torebki i torby z odpadów i resztek polietylenu

18930000-7 - Worki i torby

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49220 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61420,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49220 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU MARCIN Artur Tarczyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7751008365

7.3.3)Ulica

Długosza 6/15

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49220 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-06-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

19520000-7Produkty z tworzyw sztucznych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pleszew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 49 220 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 19520000-7 (Produkty z tworzyw sztucznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPHU MARCIN Artur Tarczyński (Kutno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.