Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
130 680 zł
Umowa zawarta
17 października 2023
Okres realizacji
do 30 października 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 130 680 zł – 211 332 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Czyszczenie i ocena stanu technicznego separatorów.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Czyszczenie i ocena stanu technicznego separatorów”, wybierając ofertę wykonawcy EKO SYSTEM Sp. z o.o. Wartość umowy: 130 680 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
130 680 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKO SYSTEM Sp. z o.o. (Olsztyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 130 680,00 zł (umowę zawarto 17 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 130 680,00 zł do 211 332,24 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790011345

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. W. Sikorskiego 14

1.5.2.)Miejscowość

Suwałki

1.5.3.)Kod pocztowy

16-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 875676053

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

justyna.kramkowska@pwik.suwalki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pwik.suwalki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pwik-suwalki.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Czyszczenie i ocena stanu technicznego separatorów.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e7b3f8b-57ae-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00448283

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00405792

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AD.242.13.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

190533,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Czyszczenie i ocena stanu technicznego separatorów.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na czyszczeniu, konserwacji i sprawdzeniu stanu technicznego 31 separatorów substancji ropopochodnych oraz 16 osadników w punktach podczyszczania wód opadowych w Suwałkach na miejskiej sieci kanalizacji deszczowej wraz z odbiorem i unieszkodliwianiem odpadów o kodzie 13 05 08* (mieszanina odpadów z piaskowników i z odwadniania olejów w separatorach) zgodnie z wykazem separatorów (Załącznik nr 1). Wykonawca, który będzie wykonywał usługę, zgodnie z przepisami ustawy o odpadach będzie wytwórcą odpadów i wszystkie obowiązki związane z wytwarzaniem, transportem i zagospodarowaniem wytworzonych odpadów spoczywa na Wykonawcy. Wykonawca usługi zobowiązany będzie do prowadzenia ewidencji odpadów na kartach ewidencji i kartach przekazania odpadów w bazie BDO. Wykonawca zobowiązany jest przekazać potwierdzenie unieszkodliwienia odpadów w formie Karty Przekazania Odpadów.

4.5.3.)Główny kod CPV

90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

130680,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

211332,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

130680,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO SYSTEM Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393860073

7.3.3)Ulica

ul. Lubelska 43D

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-410

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

130680,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-10-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90640000-5Usługi czyszczenia i opróżniania ka…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 130 680 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90640000-5 (Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EKO SYSTEM Sp. z o.o. (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.