Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Czyszczenie i ocena stanu technicznego separatorów.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Suwałki, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Czyszczenie i ocena stanu technicznego separatorów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790011345

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. gen. W. Sikorskiego 14

1.4.2.)Miejscowość

Suwałki

1.4.3.)Kod pocztowy

16-400

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 875676053

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

justyna.kramkowska@pwik.suwalki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pwik.suwalki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e7b3f8b-57ae-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00496544

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00405792

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Czyszczenie i ocena stanu technicznego separatorów.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Czyszczenie i ocena stanu technicznego separatorów.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na czyszczeniu, konserwacji i sprawdzeniu stanu technicznego 31 separatorów substancji ropopochodnych oraz 16 osadników w punktach podczyszczania wód opadowych w Suwałkach na miejskiej sieci kanalizacji deszczowej wraz z odbiorem i unieszkodliwianiem odpadów o kodzie 13 05 08* (mieszanina odpadów z piaskowników i z odwadniania olejów w separatorach) zgodnie z wykazem separatorów (Załącznik nr 1). Wykonawca, który będzie wykonywał usługę, zgodnie z przepisami ustawy o odpadach będzie wytwórcą odpadów i wszystkie obowiązki związane z wytwarzaniem, transportem i zagospodarowaniem wytworzonych odpadów spoczywa na Wykonawcy. Wykonawca usługi zobowiązany będzie do prowadzenia ewidencji odpadów na kartach ewidencji i kartach przekazania odpadów w bazie BDO. Wykonawca zobowiązany jest przekazać potwierdzenie unieszkodliwienia odpadów w formie Karty Przekazania Odpadów.

3.9.)Główny kod CPV

90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-11-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EKO SYSTEM Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393860073

4.3.3.)Ulica

ul. Lubelska 43D

4.3.4.)Miejscowość

Olsztyn

4.3.5.)Kod pocztowy

10-410

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

130680,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00448283/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

niekorzystne warunki pogodowe, które uniemożliwiły terminowe wykonanie zamówienia

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

termin wykonania wydłużono do dnia 10.11.2023

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

130680,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90640000-5Usługi czyszczenia i opróżniania ka…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90640000-5 (Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.