Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W ww. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta, w związku z czym Zamawiający unieważnia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy PZP

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa oraz rozładunek oleju opałowego lekkiego dla jednostek organizacyjnych Gminy Stolno na sezony grzewcze 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026

Zamawiający Gmina Stolno (Stolno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Zakup, dostawa oraz rozładunek oleju opałowego lekkiego dla jednostek organizacyjnych…”.

Zamawiający: Gmina StolnoStolno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 10 października 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W ww. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta, w związku z czym Zamawiający unieważnia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy PZP. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA STOLNO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118537

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stolno

1.5.2.)Miejscowość

Stolno

1.5.3.)Kod pocztowy

86-212

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

567770900

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@stolno.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.stolno.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c4421d14-5dcd-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, dostawa oraz rozładunek oleju opałowego lekkiego dla jednostek organizacyjnych Gminy Stolno na sezony grzewcze 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c4421d14-5dcd-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00436545

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00025246/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup, dostawa oraz rozładunek oleju opałowego lekkiego dla jednostek organizacyjnych Gminy Stolno na sezony grzewcze 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00417673

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SGNiL.271.02.2023.RD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cykliczne dostawy oleju opałowego w sezonie grzewczym 2023/2024, 2024/2025 oraz 2025/2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W ww. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta, w związku z czym Zamawiający unieważnia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy PZP.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stolno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stolno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.