ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup, dostawa oraz rozładunek oleju opałowego lekkiego dla jednostek organizacyjnych Gminy Stolno na sezony grzewcze 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026

Zamawiający Gmina Stolno (Stolno, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Zakup, dostawa oraz rozładunek oleju opałowego lekkiego dla jednostek organizacyjnych…”. Termin składania ofert minął 10 października 2023, 09:00. Wadium: 7000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StolnoStolno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 28 września 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Wadium
7000 zł
Termin składania ofert
10 października 2023, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    28 września 2023

    Termin ofert: 10 października 2023 09:00
  2. Wynik postępowania

    10 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i rozładunek oleju opałowego lekkiego dla jednostek Gminy Stolno w sezonach grzewczych 2023/2024, 2024/2025 i 2025/2026.

  • 2

    ZakresDokumentacja postępowania jest dostępna na platformie e-Zamówienia pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c4421d14-5dcd-11ee-a60c-9ec5599dddc1.

  • 3

    ZakresOferty należy składać do 10 października 2023 roku, do godziny 09:00.

  • 4

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail