Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
485 000 zł
Umowa zawarta
1 listopada 2023
Okres realizacji
od 1 listopada 2023 do 31 października 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi20%Wiedza i doświadczenie20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prace konserwacyjne, drobne remonty, naprawy w branży ogólnobudowlanej w budynkach i lokalach komunalnych położonych na terenie miasta Giżycko

Zamawiający Administrator Sp. z o. o. (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Prace konserwacyjne, drobne remonty, naprawy w branży ogólnobudowlanej w budynkach i…”, wybierając ofertę wykonawcy Paweł Cieśliński BOB-BUD Firma Remontowo-Budowlana. Wartość umowy: 485 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Administrator Sp. z o. o.Giżycko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Giżycki →)opublikowano 29 września 2023
Wartość umowy
485 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 września 2023

    Termin ofert: 19 września 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 września 2023

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Paweł Cieśliński BOB-BUD Firma Remontowo-Budowlana (Ryn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 485 000,00 zł (umowę zawarto 1 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 0,00 zł do 500 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 listopada 2023 r. do 31 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Administrator Sp. z o. o.

1.3.)Oddział zamawiającego

Administrator Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790376220

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pocztowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Giżycko

1.5.3.)Kod pocztowy

11-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

87 428 29 62

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

admkomunalny@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.administrator-gizycko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.administrator-gizycko.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie na zlecenie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Prace konserwacyjne, drobne remonty, naprawy w branży ogólnobudowlanej w budynkach i lokalach komunalnych położonych na terenie miasta Giżycko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-94359731-5080-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00421286

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00389934

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.4.2.08.2023.KD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

500000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Prace konserwacyjne, drobne remonty, naprawy w branży ogólnobudowlanej w budynkach i lokalach komunalnych położonych na terenie miasta Giżycko zarządzanych przez ADMINISTRATOR Spółka z o. o. w Giżycku” zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie następujących prac:
1 miejscowa likwidacja przecieków wody poprzez przecięcie pęcherzy, wstawienie łat o powierzchni do 5 m2 na dachach papowych do 10% powierzchni dachu;
2 łatanie i naprawa drobnych uszkodzeń pokrycia dachowego papowego, poprzez smarowanie (zalanie środkiem uszczelniającym) o powierzchni do 10% dachu;
3 oczyszczenie rynien i rur spustowych, udrożnienie kratek rewizyjnych i podejść odpływowych;
4 naprawa poprzez prostowanie, mocowanie, lutowanie drobnych uszkodzeń, obróbek blacharskich, gzymsów i innych elementów elewacji i dachów, łącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym do 10% ogółu elementów występujących na budynku oraz konieczna wymiana rynien i rur spustowych do 10% całkowitej długości;
5 pojedyncza wymiana dachówek, uzupełnienie lub uszczelnienie pokrycia dachówkowego względnie gąsiorów do 10% powierzchni dachu
6 naprawa drobnych uszkodzeń więźby nie wymagająca naruszenia pokrycia dachowego, reperacja włazów dachowych, elementów drabin, ław kominiarskich, klamer włazowych prowadzących na dach;
7 naprawa drobnych uszkodzeń tynku, uzupełnienie tynku bez względu na rodzaj podłoża z usunięciem gruzu do 10 m2 powierzchni ściany;
8 usunięcie drobnych uszkodzeń w elementach elewacji budynku: gzymsy, balkony, loggie, zadaszenia nad wejściem do klatek schodowych, murki oporowe do 10 m2 na budynku;
9 zamurowanie i wykonanie przebić w ścianach i stropach do 5 szt. w jednym budynku; naprawa drobnych uszkodzeń posadzek i schodów w pomieszczeniach wspólnego użytkowania;
10 uzupełnienie spoinowania zewnętrznego kominów, względnie uzupełnienia tynków do wielkości 10% powierzchni kominów;
11 drobne naprawy ogrodzeń bram poprzez remont lub uzupełnienie pojedynczych elementów, usuwanie miejscowych zapadnięć, nierówności w chodnikach i drogach do 5 m2 powierzchni w jednym miejscu;
12 pasowanie stolarki okiennej i drzwiowej, regulacja i wymiana baskwili, zamków, samozamykaczy w pomieszczeniach wspólnego użytkowania, szklenie uzupełniające stolarki okiennej, drzwiowej;
13 przygotowywanie budynku do okresu zimowego, uzupełnienie śrub w stolarce okiennej i drzwiowej, sprawdzanie szczelności stolarki w pomieszczeniach wspólnego użytkowania powodujące straty ciepła w budynku;
14 zabezpieczenie pomieszczeń wspólnego użytku, kurków gazowych, skrzynek, itp.;
15 odnowienie pustostanów na zlecenie Zarządcy, zgodnie z protokołem typowania robót.
Zakres prac oraz odpowiedzialność Wykonawcy w zakresie objętym proponowaną ceną ofertową obejmuje także:
remonty i konserwacje w lokalach mieszkalnych i przygotowywanych do zasiedlenia roboty konserwacje ogólnobudowlane: pokrycia dachowe, elewacje, roboty stolarskie, elementy budowlane pomieszczeń wspólnych budynku. zakup materiałów ,dostarczenie ich do miejsca wbudowania
organizację prac, koszty zużytej energii elektrycznej i zużytej wody;
uporządkowanie pomieszczeń, urządzeń i armatury po robotach,
zagospodarowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
zabezpieczenie miejsca pracy zgodnie z przepisami bhp.
1 Wszystkie prace objęte przedmiotem zamówienia należy wykonać zgodnie ze współczesną wiedzą techniczną, obowiązującymi przepisami bhp, ppoż, prawem budowlanym, normami i sztuką budowlaną.
2 Wszystkie materiały użyte do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie.
3 Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia.
4 Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana, jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

500000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

485000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paweł Cieśliński BOB-BUD Firma Remontowo-Budowlana

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8451812224

7.3.3)Ulica

Ławki 27

7.3.4)Miejscowość

Ryn

7.3.5)Kod pocztowy

11-520

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

485000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-11-01 do 2024-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71500000-3Usługi związane z budownictwem
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Administrator Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Giżycko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 485 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71500000-3 (Usługi związane z budownictwem). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Paweł Cieśliński BOB-BUD Firma Remontowo-Budowlana (Ryn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.