Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
593 352 zł
Umowa zawarta
4 września 2023
Okres realizacji
od 1 października 2023 do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 593 352 zł – 914 045 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ochrona fizyczna mienia, kontrolowania ruchu osobowego i towarowego oraz monitorowanie sygnałów lokalnego systemu alarmu włamania, napadu, włamania i napadu (...)

Zamawiający Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o. (Kruszwica, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona fizyczna mienia, kontrolowania ruchu osobowego i towarowego oraz monitorowanie…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony -Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "VOTUM" Lech Bączkowski. Wartość umowy: 593 352 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
593 352 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 września 2023

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Ochrony -Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "VOTUM" Lech Bączkowski (Bydgoszcz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 593 352,00 zł (umowę zawarto 4 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 593 352,00 zł do 914 045,47 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2023 r. do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail