Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
855 490 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 października 2026 do 30 września 2029
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas przybycia grupy interwencyjnej w sytuacjach wymagających jej wsparcia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ochrona fizyczna mienia, kontrolowania ruchu osobowego i towarowego oraz monitorowanie sygnałów lokalnego systemu alarmu włamania, napadu, włamania i napadu (...)

Zamawiający Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o. (Kruszwica, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona fizyczna mienia, kontrolowania ruchu osobowego i towarowego oraz monitorowanie…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „VOTUM” Lech Bączkowski. Wartość umowy: 855 490 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
855 490 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 17:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Ochrony Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „VOTUM” Lech Bączkowski (Bydgoszcz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 855 489,60 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2026 r. do 30 września 2029 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail