Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 332 751 zł
Umowa zawarta
20 września 2023
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1 332 751 zł – 1 933 058 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi gminnej Konin-Szyba – etap I

Zamawiający Gmina Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej Konin-Szyba – etap I”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o. o. Wartość umowy: 1 332 751 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Nowe MiasteczkoNowe Miasteczko, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 25 września 2023
Wartość umowy
1 332 751 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o. o. (Głogów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 332 750,99 zł (umowę zawarto 20 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 332 750,99 zł do 1 933 057,69 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail