Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont drogi gminnej Konin-Szyba – etap I

Zamawiający Gmina Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont drogi gminnej Konin-Szyba – etap I”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Nowe MiasteczkoNowe Miasteczko, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 13 listopada 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nowe Miasteczko

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770340

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 2

1.4.2.)Miejscowość

Nowe Miasteczko

1.4.3.)Kod pocztowy

67-124

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@nowemiasteczko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nowemiasteczko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0d091ef3-34f4-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00489174

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00342475

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont drogi gminnej Konin-Szyba – etap I

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Remont drogi gminnej Konin-Szyba – etap I”.
2. Zadanie to obejmować będzie swym zakresem remont odcinka drogi gminnej o szerokości 5,00m o nawierzchni bitumicznej wraz z remontem istniejących wjazdów do posesji oraz poboczy kamiennych i ziemnych o zmiennej szer. do 1,00m (obustronnie). Remontowana droga pełni funkcję komunikacji kołowej wewnętrznej łączącej się z istniejącą drogą powiatową (dz. nr 580) przebiegającą obok miejscowości Konin.

W ramach zadania przewidziano:
• reprofilacje istniejącej nawierzchni bitumicznej, poprzez częściowe frezowanie warstw bitumicznych w celu nawiązania się do istniejących rzędnych wysokościowych oraz uzyskania spadków podłużnych i poprzecz-nych,
• wzmocnienia istniejącej nawierzchni bitumicznej poprzez wykonanie nakładki bitumicznej,
• wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S,
• wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W,
• wykonanie częściowej warstwy profilującej z betonu asfaltowego AC22P,
• wzmocnienia konstrukcji nawierzchni poprzez rozłożenie geosiatki z włókien szklanych przeplatanych w węzłach,
• roboty ziemne (wykonanie koryta gruntowego),
• wykonanie podbudowy konstrukcyjnej z kruszywa łamanego 0/31,5mm gr. 22cm,
• wykonanie warstwy odsączającej z piasku gr. 10cm,
• separacja gruntu geowłókniną (min. 150g/m2).
• remont poboczy umocnionych z kamienia łamanego oraz ziemnych z gruntu dowiezionego.

Szczegółowe uwarunkowania
Podczas frezowania należy uzyskać maksymalną wielkość uziarnienia destruktu max. 31,5 mm.
Powstały destrukt z frezowania istniejącej nawierzchni stanowi własność inwestora i należy uwzględnić w cenie inwestycji jego transport na odległość do 6 km.

3. .Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

3.9.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6931939082

4.3.4.)Miejscowość

Głogów

4.3.5.)Kod pocztowy

67-200

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1332750,99 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00410885/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1332750,99 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 85 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
306 130 zł1 681 835 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 375 705 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
306 130 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 681 835 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nowe Miasteczko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Miasteczko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.