Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
795 810 zł
Umowa zawarta
30 sierpnia 2023
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 637 140 zł – 837 015 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 25% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena40%Aranżacja pomieszczeń60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kształtowanie wizerunku NCBR, jako wiodącej instytucji w zakresie wspierania nowych technologii i bezpośrednie dotarcie do grupy docelowej poprzez organizację konferencji dot. zakresu działania NCBR

Zamawiający Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kształtowanie wizerunku NCBR, jako wiodącej instytucji w zakresie wspierania nowych…”, wybierając ofertę wykonawcy Magdalena Samulak – Banaszczyk VMORIS AGENCY. Wartość umowy: 795 810 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Narodowe Centrum Badań i RozwojuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 8 września 2023
Wartość umowy
795 810 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2023

    Termin ofert: 19 lipca 2023 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 września 2023

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Magdalena Samulak – Banaszczyk VMORIS AGENCY (Ożarów Mazowiecki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 795 810,00 zł (umowę zawarto 30 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 637 140,00 zł do 837 015,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141032404

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chmielna 69

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-801

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ncbr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/ncbr

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie i realizacja strategicznych programów badań naukowych i prac rozwojowych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kształtowanie wizerunku NCBR, jako wiodącej instytucji w zakresie wspierania nowych technologii i bezpośrednie dotarcie do grupy docelowej poprzez organizację konferencji dot. zakresu działania NCBR

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7aec8262-167c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00387405

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00114947/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Kształtowanie wizerunku NCBR, jako wiodącej instytucji w zakresie wspierania nowych technologii i bezpośrednie dotarcie do grupy docelowej poprzez organizację konferencji dot. zakresu działania NCBR

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

POIR, POWER

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00282794

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

26/23/TPZNK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

686457,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zorganizowaniu oraz realizacji konferencji dot. kształtowania wizerunku i promocji NCBR, jako wiodącej instytucji w zakresie wspierania nowych technologii oraz informowania o zakresie działania NCBR, w dniu 12 października 2023 r. w formule hybrydowe.

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

637140,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

837015,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

795810,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magdalena Samulak – Banaszczyk VMORIS AGENCY

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8951593541 oraz REGON: 932130907

7.3.3)Ulica

ul. Ks. Warszawskiego 30 a,

7.3.4)Miejscowość

Ożarów Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

05-850

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

795810,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 795 810 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Magdalena Samulak – Banaszczyk VMORIS AGENCY (Ożarów Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.