Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
112 942 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2022
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena95%Długość okresu gwarancji5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I - przystosowanie pomieszczeń do badań

Zamawiający Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna nr 3 w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I -…”, wybierając ofertę wykonawcy Wiba Baran Wierciak Bochacki s.c. Wartość umowy: 112 942 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna nr 3 w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 3 września 2023
Wartość umowy
112 942 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wiba Baran Wierciak Bochacki s.c. (Myślenice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 112 942,01 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 3 W KRAKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000705657

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Konfederacka 18

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-306

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12 2661950

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.sczp@poradnia3krakow.onmicrosoft.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.poradnia3.krakow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.poradnia3.krakow.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I - przystosowanie pomieszczeń do badań

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c230445c-0665-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00378916

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00246252/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I - przystosowanie pomieszczeń do badań.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt nr POWR.04.01.00-00-DM05/20 "Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Kraków Południe"

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00259050/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PPP3/ZP/2/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

73607,61 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I - przystosowanie pomieszczeń do badań
w zakresie obejmującym
- roboty demontażowe, rozbiórkowe
- roboty murarskie
- wykonanie tynków wewnętrznych ścian - 31,80m2
- wykonanie ścian z płyt GK – 19,47m2
- wykonanie ścianki akustycznej, szklonej szkłem bezpiecznym -8,93m2
- montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej akustycznej szt. 4
- wykonanie uzupełnień tynków wewnętrznych
-przełożenie istniejącego parkietu – 2m2
- ułożenie wykładziny rulonowej z PCV obiektowej z wywinięciem na ściany -45,68m2
- przecieranie ścian 176,05m2
- malowanie ścian i sufitów -218,75m2
- wykonanie przebudowy instalacji elektrycznej i c.o. z uwagi na zmianę powierzchni i ilości
pomieszczeń

4.5.3.)Główny kod CPV

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

112942,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

112942,01 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

112942,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wiba Baran Wierciak Bochacki s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6810002502

7.3.3)Ulica

ul. Gałczyńskiego 7

7.3.4)Miejscowość

Myślenice

7.3.5)Kod pocztowy

32-400

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

112942,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45215100-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 870 103 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 435 zł3 612 976 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 442 541 zł
Źródło próbki
CPV 45215· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
170 435 zł
Mediana
1 870 103 zł
Górny kwartyl
3 612 976 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna nr 3 w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 112 942 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45215100-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wiba Baran Wierciak Bochacki s.c. (Myślenice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.