Modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I - przystosowanie pomieszczeń do badań
Zamawiający Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna nr 3 w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I -…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 821 951 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
18 lipca 2022
Termin ofert: 2 sierpnia 2022 09:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 września 2023
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 września 2023
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 3 W KRAKOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000705657 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Konfederacka 18 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 30-306 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 12 2661950 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.sczp@poradnia3krakow.onmicrosoft.com |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.poradnia3.krakow.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c230445c-0665-11ed-9a86-f6f4c648a056 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00378917 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-09-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00259050/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt nr POWR.04.01.00-00-DM05/20 "Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Kraków Południe" |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I - przystosowanie pomieszczeń do badań |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń na potrzeby CK ŚCZP DIM bud PPP3 ul. Konfederacka 18 – etap I - przystosowanie pomieszczeń do badań |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45453100-8 - Roboty renowacyjne 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-08-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 60 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Wiba Baran Wierciak Bochacki s.c. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6810002502 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Gałczyńskiego 7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Myślenice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 32-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 112942,01 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00378916/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-10-14 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 112942,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).