Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
378 937 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2023
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 378 937 zł – 438 089 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont drogi powiatowej Nr 1879R Zawadka Osiecka- Pielgrzymka w miejscowości Pielgrzymka w km 2+142-2+642”.

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle (Jasło, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi powiatowej Nr 1879R Zawadka Osiecka- Pielgrzymka w miejscowości Pielgrzymka…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle. Wartość umowy: 378 937 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w JaśleJasło, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 29 sierpnia 2023
Wartość umowy
378 937 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle (Jasło), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 378 937,05 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 378 937,05 zł do 438 089,06 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370446723

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 18

1.5.2.)Miejscowość

Jasło

1.5.3.)Kod pocztowy

38-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

13 4435140

1.5.8.)Numer faksu

13 4462868

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzdjaslo@pro.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzd.powiat.jaslo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzdjaslo.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont drogi powiatowej Nr 1879R Zawadka Osiecka- Pielgrzymka w miejscowości Pielgrzymka w km 2+142-2+642”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2eb8f3c2-2ac9-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00371353

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00031432/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.14 „Remont drogi powiatowej Nr 1879R Zawadka Osiecka- Pielgrzymka w miejscowości Pielgrzymka w km 2+142-2+642”.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00323758

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

T.2e.261.1.15.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn

„Remont drogi powiatowej Nr 1879R Zawadka Osiecka- Pielgrzymka w miejscowości Pielgrzymka w km 2+142-2+642”. 2. Roboty związane z remontem drogi polegać będą na: - Frezowaniu nawierzchni bitumicznej ( zacięcia) – 30,00 m2 - Rozebranie zjazdów z kostki brukowej i powtórny montaż- 108,00 m2 - Rozebranie krawężnika drogowego i powtórny montaż – 72,00 mb. - Oczyszczeniu nawierzchni- 3 137,00 m2 - Ułożenie warstwy bitumicznej profilowej 3 cm - 235 ton - Skropienie nawierzchni bitumem – 3 137,00 m2 - Ułożenie warstwy bitumicznej ścieralnej gr. 4 cm- 3 137,00 m2 - Uzupełnienie poboczy mieszanka tłuczniową 31,5 -63,0 mm gr. 7 cm – 375,00 m2 -Uzupełnienie zjazdów mieszanka tłuczniowa 31,5 -63,0 mm gr. 7 cm -79,00 m2 - Inwentaryzacja powykonawcza 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia: 1) Przedmiar robót – załącznik nr 1 do SWZ, 2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71354000-4 - Usługi sporządzania map

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

378937,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

438089,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

378937,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

685-19-49-581

7.3.3)Ulica

ul. Jana Pawła II 30,

7.3.4)Miejscowość

Jasło

7.3.5)Kod pocztowy

38-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

378937,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 178 397 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 815 804 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 178 397 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 378 937 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle (Jasło). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.